Etat Specjalista ds. administracji - Recepcjonistka / recepcjonista

Firma: Europapier Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. administracji - Recepcjonistka / recepcjonista
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • sprawna obsługa administracyjna biuro w szczególności: obsługa telefoniczna biura, poczty przychodzącej i wychodzącej w ramach istniejących procedur, zamawianie wizytówek, pieczątek, koordynacja tłumaczeń
  • zapewnienie prawidłowego przepływu korespondencji przychodzącej, w tym prowadzenie rejestru faktur, umów i dokumentacji Zarządu
  • współprac z firmami kurierskimi (przygotowywanie listów przewozowych)
  • organizacja spotkań dla Zarządu (przygotowanie sal, posiłków, rezerwacja sal itp.)
  • organizacja wyjazdów służbowych menedżerów i Zarządu
  • zapewnienie materiałów biurowych i innych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania biura na podstawie budżetu
  • zapewnienie utrzymania czystości biura w tym monitorowanie funkcjonowania firmy sprzątającej
  • współpraca z firmami zewnętrznymi m.in. serwis sprzątający, administracja budynku, IT
  • rekomendowanie działań w ramach polityki podróży służbowych oraz optymalizowanie kosztów z tym związanych (m.in. polityka hotelowa, negocjacje warunków współpracy z korporacjami taxi itp.)
  • odpowiada za sprawne funkcjonowanie firmowej floty samochodowej, w szczególności za prowadzenie dokumentacji, planowanie oraz realizację wymian samochodów zakup/sprzedaż aut, opracowanie na potrzeby firmy ubezpieczeń pojazdów, opracowanie na potrzeby przełożonych i innych działów cyklicznych raportów z obszaru floty
  • współpraca ze stacjami obsługi i zakładami naprawczymi
  • kontakt z Leasingodawcami, ubezpieczycielami, serwisami
  • wsparcie Pracowników w rozwiązywaniu bieżących problemów z samochodami w ramach polityki samochodowej i obowiązujących procedur
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku tj. specjalisty ds. administracji i/lub recepcjonistki
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie ostatniego roku studiów
  • biegła znajomość języka angielskiego i polskiego, w mowie i piśmie
  • dokładność i skrupulatność
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy (umiejętność realizacji kilku zadań równolegle)
  • obowiązkowość i zaangażowanie w powierzone zadania
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność w budowaniu kontaktów i relacji
Oferujemy:
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie będącej częścią Grupy Heinzel
  • prywatną opiekę medyczną Medicover, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport, bony świąteczne
  • telefon służbowy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności