kandydatów

Etat Kierowca kat. C + E

Firma: INTERMAL Robert Malarczyk miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5637771, z dnia 2021-09-22

Poszukujemy do dystrybucji po Warszawie kandydata na stanowisko:

Kierowca kat. C + E

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • dystrybucja autem ciężarowym ciągnik plus naczepa izoterma po Warszawie, wyjazdy oraz powroty z bazy w Grodzisku Mazowieckim

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E
  • karta kierowcy (oferujemy pomoc w wyrobieniu karty kierowcy)
  • książeczka sanepidu
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet szkoleń: kurs ADR, kurs na wózki widłowe, szkolenie z ecodrivingu itp.
  • finansowanie karty kierowcy
  • ubranie służbowe
  • wszystkie weekendy oraz święta wolne od pracy
  • auto przypisane tylko do jednego kierowcy
  • zapewniamy zakwaterowanie