kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. Audytu

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Warszawa

Grupa ERBUD istnieje od ponad 30 LAT. Jesteśmy CZWARTĄ NAJWIĘKSZĄ grupą budowlaną w Polsce*. Jesteśmy notowani na GIEŁDZIE PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH i wchodzimy w skład indeksu WIG Budownictwo.

Specjalizujemy się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki. Realizujemy ok. 100 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 8 SPÓŁEK. Projekty realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII, Francji, Austrii i Norwegii.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy ok. 2500 OSÓB. Bezpieczeństwo pracy to nasz najwyższy priorytet, dlatego jesteśmy sygnatariuszem PBB (Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie).

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Obecnie do naszego zespołu w ramach Pionu Audytu i Kontroli Wewnętrznej poszukujemy osoby do roli:

Specjalista / Specjalistka ds. Audytu
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Ocena i kontrola harmonogramów budów.
  • Bieżąca ocena budżetów budów.
  • Prognozowanie realnych kosztów względem wcześniej ustalonych założeń budżetowych.
  • Bieżąca kontrola zaawansowania prac na budowie.
  • Systematyczna realizacja planu audytów wewnętrznych.
  • Przygotowywanie dokumentów, analiz oraz opracowywanie sprawozdań dotyczących funkcjonowania budowy.
  • Analiza odstępstw od obowiązujących procedur, ustalanie i wyjaśnianie ich przyczyn, formułowanie wniosków dotyczących zmian procedur.
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych w obszarze finansowym oraz w innych wskazanych obszarach prowadzonych budów.
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej- minimum 2 lata.
  • Bardzo dobra znajomość MS Project oraz MS Excel (umiejętność analizy dużych zbiorów danych będzie dodatkowym atutem).
  • Gotowość do częstych podróży służbowych na terenie całej Polski.
  • Rozwinięte umiejętności analityczne.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Otwartość na nowe zadania i ludzi.
  • Prawo jazdy kat. B (zapewniamy samochód służbowy).
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w ramach działu ofertowania w firmie z sektora budowlanego.
Dodatkowo oferujemy:
  • Samochód służbowy.
  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu w firmie z sektora budowlanego, będącej jednym z liderów rynku.
  • Ciekawe zadania realizowane w firmie o bardzo przyjaznej atmosferze i kulturze organizacyjnej.
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.