kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: Fibar Group S.A. miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy pasjonatami i marzycielami, którzy stworzyli inteligentny, bezprzewodowy system automatyki budynkowej FIBARO - tworząc jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży Smart Home na świecie.

Jeśli chcesz być twórcą jutra, a nie naśladowcą, rozumiesz świat nowoczesnych technologii lub po prostu masz pomysł jak realizować swoje pasje w pracy - dołącz do nas!

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Warszawa
  • Zadania:
  • budowanie i rozwijanie trwałych relacji sprzedażowych na podległym terenie
  • aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych
  • analizowanie danych oraz monitorowanie efektywności prowadzonych działań
  • realizacja celów strategicznych
  • raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy
  • ścisła współpraca z innymi działami wewnątrz firmy, tj. działami: marketingu, finansów i łańcucha dostaw
  • Czego oczekujemy:
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • gotowości od odbywania częstych podróży służbowych na terenie kraju (prawo jazdy kat. B)
  • proaktywnego podejścia i umiejętności myślenia strategicznego
  • wykształcenia wyższego
  • (mile widziana) znajomość j. angielskiego
  • Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)
  • opiekę zdrowotną oraz kartę benefit sport
  • ubezpieczenie grupowe
  • naukę języków obcych
  • bony świąteczne
  • cieszymy się Twoim szczęściem - otrzymujesz prezent w przypadku ślubu lub narodzin potomstwa
Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. )". Bez powyższego oświadczenia aplikacja nie będzie rozpatrywana. Uprzejmi informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami