kandydatów

Etat Operator / Młodszy Kontroler Jakości

Firma: Talkin Things miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5653194, z dnia 2021-09-22

Talkin Things Sp. z o. o. to niezależny światowy lider w dostarczaniu rozwiązań Smart Packaging dla IoT. Oferujemy innowacyjną platformę komunikacyjną oraz efektywne zabezpieczenie przed podrabianiem produktów dzięki technologii NFC i RFID oraz aplikacji mobilnej.

Współpracujemy z największymi firmami na Świecie z branży technologicznej i opakowaniowej oraz produkcji komponentów półprzewodnikowych dla IoT takich jak NXP czy ST Microelectronics.

Operator / Młodszy Kontroler Jakości

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Obsługa urządzeń do przewijania etykiet i materiałów poligraficznych
  • Inspekcja materiałów poligraficznych i wyrobów gotowych w ramach procesów kontroli jakości obowiązujących w organizacji
  • Konfekcjonowanie wyrobów
  • Terminowa realizacja zleceń zgodnie z przyjętymi standardami i wymaganiami klienta
  • Dbałość o wysoką jakość wyrobów
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Utrzymanie sprawności technicznej obsługiwanych urządzeń, dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów w realizowanych procesach

Wymagania

  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne
  • Doświadczenie w branży poligraficznej/drukarskiej na poziomie produkcyjnym, znajomość konstrukcji etykiet samoprzylepnych
  • Podstawowa umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • Umiejętność obsługi urządzeń kontrolno-pomiarowych: suwmiarka, wysokościomierz, mikromierz, głębokościomierz, przymiar
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Znajomości technologii RFID będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę w dynamicznym środowisku
  • Szkolenia początkowe adekwatne do stanowiska
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom
  • Możliwości rozwoju zawodowego