Etat Inspektor nadzoru inwestorskiego ds. budowlanych (nr ref. 204/zgn/21)

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Inspektor nadzoru inwestorskiego ds. budowlanych (nr ref. 204/zgn/21)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/11572
OBOWIĄZKI:
Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało między innymi: - weryfikacja przygotowania i terminowości remontów pustostanów (kompletności materiałów, prawidłowości ocen technicznych i typowania robót, prawidłowości opracowania przedmiarów robót, ocena i opracowanie kosztorysów inwestorskich, nadzór nad terminowością realizacji remontów, przygotowywanie do kontroli dokumentów związanych z remontami pustostanów, proponowanie przełożonym przebudów pustostanów w przypadkach konieczności dokonania zmian stanu istniejącego dla osiągnięcia bezpieczeństwa lub doprowadzenia do zgodności z przepisami, przygotowywanie porozumień remontowych z najemcami i instytucjami, wnioskowanie o przydział środków, archiwizacja materiałów poszczególnych zadań, opiniowanie zgłoszeń pustostanów do WZL, sprawdzanie stanów prawnych nieruchomości oraz występowania ich w rejestrze zabytków)- uczestnictwo w ocenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej- ocena przydatności dokumentacji projektowo-kosztorysowej- uczestnictwo w czynnościach udzielania zamówień publicznych- rozpatrywanie interwencyjnych spraw technicznych w zakresie robót budowlanych- wykonywanie funkcji nadzoru inwestorskiego- współdziałanie z DOM-ami i innymi komórkami ZGN Mokotów- przygotowywanie korespondencji z Urzędem Dzielnicy Mokotów i innymi instytucjami- analizowanie przeglądów technicznych budynków opracowywanych przez DOM-y- współudział w typowaniu robót i ustalaniu założeń projektowych- przygotowywanie oraz sprawdzanie materiałów przetargowych na opracowanie dokumentacji oraz wykonanie robót w branży budowlanej- opiniowanie w ramach obowiązujących uprawnień, wniosków i dokumentacji na przebudowy, nadbudowy, rozbudowy i adaptacji- bieżące śledzenie i wprowadzanie do stosowania przepisów i zarządzeń związanych z procedurą zlecania robót przez ZGN- rozpatrywanie i udzielanie odpowiedzi na korespondencję w zakresie spraw budowlanych- opracowanie i weryfikacja wycen prac projektowych w branży budowlanej- pozyskiwanie z DOM niezbędnych materiałów do przygotowywania remontów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inspektor nadzoru budowlanego
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: Program Norma Pro
Uprawnienia: Pakiet MS Office

Wymagania inne:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało między innymi: - weryfikacja przygotowania i terminowości remontów pustostanów (kompletności materiałów, prawidłowości ocen technicznych i typowania robót, prawidłowości opracowania przedmiarów robót, ocena i opracowanie kosztorysów inwestorskich, nadzór nad terminowością realizacji remontów, przygotowywanie do kontroli dokumentów związanych z remontami pustostanów, proponowanie przełożonym przebudów pustostanów w przypadkach konieczności dokonania zmian stanu istniejącego dla osiągnięcia bezpieczeństwa lub doprowadzenia do zgodności z przepisami, przygotowywanie porozumień remontowych z najemcami i instytucjami, wnioskowanie o przydział środków, archiwizacja materiałów poszczególnych zadań, opiniowanie zgłoszeń pustostanów do WZL, sprawdzanie stanów prawnych nieruchomości oraz występowania ich w rejestrze zabytków)- uczestnictwo w ocenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej- ocena przydatności dokumentacji projektowo-kosztorysowej- uczestnictwo w czynnościach udzielania zamówień publicznych- rozpatrywanie interwencyjnych spraw technicznych w zakresie robót budowlanych- wykonywanie funkcji nadzoru inwestorskiego- współdziałanie z DOM-ami i innymi komórkami ZGN Mokotów- przygotowywanie korespondencji z Urzędem Dzielnicy Mokotów i innymi instytucjami- analizowanie przeglądów technicznych budynków opracowywanych przez DOM-y- współudział w typowaniu robót i ustalaniu założeń projektowych- przygotowywanie oraz sprawdzanie materiałów przetargowych na opracowanie dokumentacji oraz wykonanie robót w branży budowlanej- opiniowanie w ramach obowiązujących uprawnień, wniosków i dokumentacji na przebudowy, nadbudowy, rozbudowy i adaptacji- bieżące śledzenie i wprowadzanie do stosowania przepisów i zarządzeń związanych z procedurą zlecania robót przez ZGN- rozpatrywanie i udzielanie odpowiedzi na korespondencję w zakresie spraw budowlanych- opracowanie i weryfikacja wycen prac projektowych w branży budowlanej- pozyskiwanie z DOM niezbędnych materiałów do przygotowywania remontówWymagania niezbędne: - obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nie posiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych Dz. U. z 2019 r., poz. 1282);- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;- niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe;- wykształcenie średnie techniczne o kierunku budowlanym;- uprawnienia budowlane wykonawcze (bez ograniczeń) w specjalności architektonicznej lub konstrukcyjno budowlanej;- znajomość regulacji prawnych w zakresie: Prawo budowlane, Ustawa o ochronie praw lokatorów, Ustawa o własności lokali, Prawo zamówień publicznych, Kodeks cywilny, Kodeks postępowania administracyjnego, Rozporządzenia pochodne do w/w ustaw, normy;- bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu biurowego Ms Office, klienta poczty Mozilla Thunderbird, program do kosztorysowania NORMA;- staż pracy minimum 4 lata w przypadku osób z wyższym wykształceniem lub staż pracy minimum 6 lat w przypadku osób ze średnim wykształceniem.[Pełna treść oferty: http://www.zgnmokotow.waw.pl/index.php?option=com_content&view=category&id=54&Itemid=128]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy