kandydatów

Etat Specjalista ds. ofertowania / Kosztorysant

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5661627, z dnia 2021-09-23

Klient portalu Praca.pl

Poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. ofertowania / Kosztorysant

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • lokalizacja biura - prawostronna część Warszawy
  • przygotowywanie budżetów ofertowych;
  • szczegółowa analiza zapytania ofertowego, dokumentacji technicznej oraz materiałów przetargowych;
  • terminowe zadawanie pytań do dokumentacji przetargowej;
  • przygotowywanie oraz wysyłanie zapytań do potencjalnych Podwykonawców i Dostawców oraz aktualizacją rejestru zapytań;
  • weryfikacja otrzymanych ofert podwykonawców i dostawców pod względem zgodności z dokumentacją techniczną;
  • terminowe sporządzanie wycen własnych robót budowlanych w oparciu o składniki cenotwórcze obowiązujące w Spółce oraz przygotowywanie m.in. kosztorysów ofertowych, robót dodatkowych;
  • przygotowywanie przedmiarów robót w oparciu o dokumentację techniczną;
  • współpraca z innymi Działami w Spółce w celu przygotowania kompletnej oferty cenowej oraz zgodnej pod kątem poprawności przyjętych rozwiązań;
  • udział w wizjach lokalnych niezbędnych do przygotowania oferty;
  • udział w negocjacjach z Podwykonawcami i spotkaniach technicznych;

Wymagania

  • ukończone studia wyższe techniczne;
  • min. 3 – letnie doświadczenie w obszarze ofertowania na stanowisku Kosztorysanta / Specjalisty ds. ofertowania, kosztorysowania, wycen bądź pokrewne z zakresu sieci, instalacji i urządzeń gazowych i sanitarnych (gazociągi, ropociągi, rurociągi, wodociągi, stacje gazowe itp.);
  • mile widziane posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych;
  • mile widziana znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • komunikatywność i umiejętności interpersonalne, pozwalające na prowadzenie negocjacji;
  • obsługi komputera w środowisku Windows (pakiet MS Office) w szczególności biegła obsługa Excel;
  • znajomości programu do kosztorysowania NORMA PRO Expert bądź pokrewnego;
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie);
  • dodatkowy system premiowy;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • parking strzeżony