kandydatów

Etat Specjalista ds. Customer Service

Firma: Turka Investment Sp z o.o. miejsce pracy: Tarczyn

Ogłoszenie numer: 5647599, z dnia 2021-09-24

Turka Investment Sp z o.o.

Turka Invest sp. z o.o. należy do przedsiębiorstw grupy Turka, jest jednym z europejskich liderów produkcji tortilli, dynamicznie zwiększającą sprzedaż oraz bazę produkcyjną Spółką, której roczne przychody przekraczają 100 mln zł. Firma zatrudnia w różnych formach około 200 pracowników.

Specjalista ds. Customer Service

Miejsce pracy: mazowieckie / Tarczyn

Opis stanowiska

  • Zapewnienie optymalnego funkcjonowania procesu realizacji zamówień, jak i optymalnego poziomu obsługi klientów zgodnego ze standardami Turka INVEST
  • Realizacja zamówień i fakturowania, a w szczególności: -Przyjmowanie zamówień - Kontrola zadłużenia, minimum logistycznego, limitów kredytowych, reklamacji oraz realizacji, zgodnie z obowiązującymi procedurami - Ustalanie warunków dostawy zamówień zgodnie z procedurami w porozumieniu z klientem (umowa/ kontrakt/ inne autoryzowane ustalenia)
  • Wysyłanie zleceń do magazynu zgodnie z procedurami DOK i ustalonymi ramami czasowymi
  • Sprawdzanie poprawności dokumentów WZ z zamówieniami klientów;
  • Wystawianie faktur sprzedaży, w tym faktur korygujących zgodnie z zasadami oraz regulacjami prawnymi
  • Wysyłanie faktur do klientów
  • Zarządzanie procesem reklamacji, w celu zapewnienia zgodności z przepisami, procedurami
  • Zarządzanie współpracą z magazynem (wysyłanie zamówień do magazynu wraz z terminami dostaw; kontrola stanów magazynowych produktów)
  • Zapewnienie maksymalnie efektywnej współpracy z działem Sprzedaży oraz innymi działami

Wymagania

  • 3 lata doświadczenia w obsłudze klienta i/ lub logistyce, preferowane w firmie produkcyjnej FMCG
  • Znajomość systemu ERP
  • Samodzielność w działaniu
  • Doskonałe umiejętności pozwalające efektywnie współpracować z wieloma działami w firmie
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne z umiejętnością udziału w cross-funkcjonalnych zespołach
  • Dobre umiejętności analityczne
  • Dobra znajomość Microsoft Office (głównie Excel)
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym min. B2 (j. angielski jest językiem komunikacji w organizacji)

Oferujemy

  • Pracę w prężnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń
  • Inspirującą atmosferę w wielokulturowym i międzynarodowym środowisku

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-09-2021
Wyświetleń: 111