kandydatów

Etat Monter / Brygada Monterów zewnętrznych sieci wod-kan

Firma: WOD-KAN-BRUK Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

WOD-KAN-BRUK Sp. z o.o. działa na rynku inżynieryjno-budowlanym głównie w zakresie branży sanitarnej i drogowej. W swojej działalności opiera się na najlepszych wzorcach sztuki budowlanej. Atutami firmy jest szeroka oferta usług w zakresie budownictwa drogowego, inżynieryjnego i hydrotechnicznego, obszerna baza sprzętowa, wykwalifikowani i kompetentni pracownicy oraz doświadczenie nabywane od 20 lat w ponad 120 zrealizowanych inwestycjach. Aktualnie firma zatrudnia ok. 70 osób oraz korzysta z usług firm podwykonawczych. Głównymi zleceniodawcami są: MPWiK w m.st. Warszawie S.A., Budimex S.A., Urzędy Miast i Gmin, Urzędy Dzielnic Warszawy, Developerzy.

Monter / Brygada Monterów zewnętrznych sieci wod-kan - Warszawa
Opis stanowiska:
  • wykonywanie robót montażowych sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej/deszczowej oraz odtworzeniowych/brukarskich,
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na ww. stanowisku,
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do WOD-KAN-BRUK Sp. z o.o. z siedzibą w 08-430 Żelechów, Łomnica 39 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.