Etat Sprzedawca w specjalistycznym sklepie z wysokogatunkowym alkoholem i winami

Firma: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE DYSTRYBUCJA SP Z O. O. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5676246, z dnia 2021-09-24

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE DYSTRYBUCJA SP Z O. O.

Sprzedawca w specjalistycznym sklepie z wysokogatunkowym alkoholem i winami

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Bezpośrednia obsługa klientów w stacjonarnym sklepie specjalistycznym
  • Aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie długofalowej współpracy
  • Zdalna obsługa klientów na terenie całego kraju
  • Współtworzenie szeroko pojętej strategii rozwoju sprzedaży, udział w polityce zakupowej i tworzenie listy asortymentowej
  • Analiza konkurencji oraz rynku

Wymagania

  • Praktyka na stanowisku sprzedażowym w branży alkoholowej
  • Dobra znajomość rynku win i alkoholi mocnych
  • Angielski w stopniu komunikatywnym - mile widziane
  • Swobodne posługiwanie się programami Word i Excel (podstawowa znajomość programu SAP mile widziana)

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ( od 3500 netto - )
  • Pracę w dynamicznie działającej firmie
  • Szkolenia dot. produktów i nowoczesnych form sprzedażowych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-09-2021
Wyświetleń: 102