kandydatów

Etat Starszy inspektor ds. bhp (0,5 etatu)

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Starszy inspektor ds. bhp (0,5 etatu)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/11688
OBOWIĄZKI:
- systematyczna kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przez pracowników zasad i przepisów BHP- dokonywanie okresowych ocen stanu BHP, ze szczególnym uwzględnieniem stanowisk, na których występują największe zagrożenia wypadkowe, w tym dokonywanie niezbędnej aktualizacji instrukcji BHP dla tych stanowisk- udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego na wszystkich stanowiskach pracy w WIChiR- organizowanie i przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych w zakresie BHP- udział w dochodzeniach powypadkowych oraz procedurach dotyczących zachorowań na choroby zawodowe, w tym sporządzanie niezbędnej dokumentacji i sprawozdań- przechowywanie wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy oraz prowadzenie rejestru czynników rakotwórczych oraz pracowników narażonych na kontakt z tymi substancjami- kontrola stanu apteczek pierwszej pomocy- doradztwo w zakresie przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy- opiniowanie wniosków o przydział odzieży roboczej i środków ochrony indywidualnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Przepisy BHP

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe (BHP), znajomość przepisów BHP, 3 lata doświadczenia zawodowego.Obowiązki: - systematyczna kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przez pracowników zasad i przepisów BHP- dokonywanie okresowych ocen stanu BHP, ze szczególnym uwzględnieniem stanowisk, na których występują największe zagrożenia wypadkowe, w tym dokonywanie niezbędnej aktualizacji instrukcji BHP dla tych stanowisk- udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego na wszystkich stanowiskach pracy w WIChiR- organizowanie i przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych w zakresie BHP- udział w dochodzeniach powypadkowych oraz procedurach dotyczących zachorowań na choroby zawodowe, w tym sporządzanie niezbędnej dokumentacji i sprawozdań- przechowywanie wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy oraz prowadzenie rejestru czynników rakotwórczych oraz pracowników narażonych na kontakt z tymi substancjami- kontrola stanu apteczek pierwszej pomocy- doradztwo w zakresie przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy- opiniowanie wniosków o przydział odzieży roboczej i środków ochrony indywidualnej. [Zgłoszenia: a.winiarek@wichir.waw.pl]*KLAUZULA RODO:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). "

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy