kandydatów

Etat Lider zespołu ds. Master Data Customer

Firma: LeasingTeam Professional miejsce pracy: Warszawa

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Lider zespołu ds. Master Data Customer
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej korporacji z branży FMCG poszukujemy kandydatów na stanowisko: Lider zespołu ds. Master Data Customer

Jako Lider zespołu ds. Master Data Customer będziesz odpowiedzialny za zarządzanie zespołem i procesami w ramach Master Data OTC. Jest to stanowisku o dużej dynamice pracy, wymagające bliskiego kontaktu z Biznesem. Będziesz odpowiedzialny za wyznaczanie właściwych priorytetów i wraz z członkami swojego zespołu będziesz dbał o to, aby wyznaczone cele zostały osiągnięte.

Poszukujemy osoby pełnej pasji, zaangażowanej, proaktywnej i otwartej, która potrafi pracować zarówno w zespole, jak i samodzielnie oraz posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze master data.

Obowiązki:

  • Zgodność i terminowe wykonywanie zadań i obowiązków określonych dla Lidera Zespołu
  • Bezpośredni nadzór nad pracą podległych pracowników i jej efektami
  • Identyfikuje, opracowuje i przeprowadza szkolenia z zakresu MDM dla bieżącego zakresu zadań
  • Prowadzi i rozwija zespół specjalistów Master Data Customer
  • Prowadzi standaryzację procesów i ciągle je doskonali
  • Opracowuje, utrzymuje i raportuje wskaźniki KPI.
  • Zapewnia, że odpowiednie polityki i wytyczne są przestrzegane i włączane do codziennych działań.
  • Utrzymuje w zespole kulturę zorientowaną na jakość
  • Ściśle współpracuje z różnymi działami i proaktywnie zarządza interesariuszami.
  • Odpowiedzialny za przygotowanie/przegląd kontroli GCS zgodnie z wytycznymi Pepsico
  • Przegląda, tworzy i utrzymuje dokumentację procesów wewnętrznych i kontroli
  • W razie potrzeby definiuje działania korygujące (wspólnie z menedżerem)
  • Podejmuje niezbędne kroki w celu rozwiązania problemów, które mogą mieć wpływ na wydajność
Oczekiwania:
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Wymagane jest doświadczenie zawodowe w zakresie danych podstawowych
  • Dobra znajomość SAP S/4 HANA oraz narzędzia MDG
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi: minimum 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym naciskiem na MS Excel
  • Umiejętność dostosowania się do szybko zmieniającego się środowiska i priorytetów
  • Silna komunikacja (ustna i pisemna), dbałość o szczegóły i umiejętność skutecznego przekazywania skomplikowanych zagadnień
Oferta:
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach
  • Po okresie próbnym oferujemy umowy na czas nieokreślony
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym, łączącym pracę z domu i naszego biura
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna i karta Multisport)

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570
www.ltprofessional.pl