kandydatów

Etat Dyrektor Rozwoju Biznesu

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy CZWARTĄ największą firmą budowlaną w Polsce, notowaną na GWP.

Specjalizujemy się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki. Realizujemy ok. 100 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 8 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy ok. 3000 OSÓB. Bezpieczeństwo pracy to nasz najwyższy priorytet, dlatego jesteśmy sygnatariuszem PBB (Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie).

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Dyrektor Rozwoju Biznesu
Miejsce pracy: Warszawa

Oczekiwania:
  • bardzo dobra orientacja na rynku budownictwa przemysłowego szczególnie w obszarze potrzeb i rozwiązań technologicznych dedykowanych dla sektora energetyki, w szczególności ciepłownictwa, kogeneracji i gospodarki wodno-ściekowej,
  • otwartość i gotowość na rozpoczęcie procesu poszukiwania nowych linii biznesowych, z wykorzystaniem lub koniecznością uzupełnienia kompetencji zespołu ofertowego,
  • min 3 – letnie doświadczenie przy pozyskiwaniu Inwestycji z zakresu budownictwa przemysłowego / budownictwa obiektów dla ciepłownictwa, kogeneracji i gospodarki wodno-ściekowej,
  • doświadczenie w budowaniu kontaktów i relacji z Inwestorami, opartych przede wszystkim na wzajemnym zaufaniu i doskonałym rozumieniu celów poszczególnych interesariuszy procesu inwestycyjnego,
  • wysokie umiejętności precyzowania celów biznesowych, zorientowanie na wynik, proaktywna postawa,
  • wysoki poziom zdolności analitycznego myślenia, planowania i zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • wysokie umiejętności negocjacyjne,
  • zdolności przywódcze i wysokie umiejętności budowania relacji w zespole,
  • umiejętności organizowania i nadzorowania procesu ofertowania,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wyższe wykształcenie techniczne,
  • gotowość do częstych podróży służbowych,
Zadania do realizacji:
  • wskazanie nowych perspektywicznych linii biznesowych i rozpoczęcie ich eksploatacji z wykorzystaniem lub koniecznością uzupełnienia kompetencji istniejącego zespołu ofertowego,
  • utrzymywanie i nawiązywanie nowych kontaktów handlowych i budowanie relacji z Inwestorami,
  • organizowanie i nadzór nad procesem ofertowania i negocjacji kontraktów,
  • analiza rynku budownictwa przemysłowego, obszaru ciepłownictwa, kogeneracji i gospodarki wodno-ściekowej,
  • nadzór i odpowiedzialność za jakość przygotowanych materiałów, dokumentów wychodzących z firmy na etapie prekwalifikacji podwykonawców, przygotowania oferty, przygotowaniu umowy, itp.
  • bezpośrednia współpraca z innymi pionami (realizacyjnym, finansowym i prawnym w Grupie) w zakresie pozyskiwania kontraktów i negocjacji umów.
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.