kandydatów

Etat Pracownik budowlany

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach miejsce pracy: Warszawa

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/1019
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac na wysokości
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 4)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie min. podstawowe, checi do pracy, jedna zmiana 7-15, praca w delegacji - teren kraju, pracodawca zapewnia zakwaterowanie i dojazd, praca od poniedziałku do sobotykontakt tel.: 507-191-481 (Wiesław Spiżewski)

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach