kandydatów

Etat Młodszy Programista

Firma: SEDKOMP SP. Z O.O. miejsce pracy: Siedlce

Ogłoszenie numer: 5693271, z dnia 2021-09-29

SEDKOMP SP. Z O.O.

Dewiza

Naszą dewizą jest dbanie o rozwój firm naszych klientów niezależnie od tego, kiedy do nas dołączą i jak długo z nami pozostaną. We wszystkich swoich działaniach identyfikujemy z klientami i wspieramy ich interesy.

Zespół

Jesteśmy organizacją, w której pracownicy odgrywają kluczową rolę. Każdy z pracowników jest specjalistą w swojej dziedzinie i mimo, że każdy jest inny, wzajemnie inspirujemy się do działania.

Jakość

Jakość oferowanych przez nas usług pozwala nam sprostać wysokim wymaganiom zmieniającej się rynkowej oraz cyfrowej rzeczywistości. Angażujemy się w działania na rzecz budowania lepiej funkcjonującego świata IT.

Młodszy Programista

Miejsce pracy: mazowieckie / Siedlce

Opis stanowiska

Firma SEDKOMP Sp. z o.o. poszukuje kandydata/tki na stanowisko Młodszy Programista ERP.

Zakres obowiązków na oferowanym stanowisku, to:

  • realizacja projektów programistycznych w zakresie systemów ERP
  • tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań IT zgodnie z wymogami biznesu
  • pomoc techniczna oraz nadzór techniczny dla użytkowników

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane informatyczne) lub w trakcie studiów
  • znajomość GIT
  • podstawowa znajomość C#, .net, SQL
  • kreatywność, samodzielność, komunikatywność

Oferujemy

  • elastyczna forma zatrudnienia
  • możliwość pracy zdalnej