kandydatów

Etat Referent

Firma: Urząd Transportu Kolejowego w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Urząd Transportu Kolejowego w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 85180

Warunki pracy

Praca administracyjno-biurowa.

Budynek Urzędu Transportu Kolejowego w Warszawie oraz jego wyposażenie są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Narzędzia i materiały pracy: komputer, telefon, drukarka, skaner.

Inne informacje: budynek jest klimatyzowany.

Wysiłek fizyczny.

Krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe.

Zakres zadań

  • Zaopatruje pracowników Urzędu Transportu Kolejowego w niezbędny sprzęt, wyposażenie oraz materiały eksploatacyjne.
  • Prowadzi sprawy administracyjne w kwestii zakupów bieżących, w szczególności realizuje umowy, kontroluje terminowość i poprawność dostaw, sporządza raporty.
  • Weryfikuje faktury za najem powierzchni i media pod kątem zgodności z zawartymi umowami i bieżącym zużyciem, prowadzi zestawienie oraz sporządza plany i sprawozdania w tym zakresie w celu zapewnienia prawidłowej gospodarki finansowej związanej z wydatkami dotyczącymi nieruchomości.
  • Zapewnia obsługę serwisową w ramach posiadanych gwarancji dla urządzeń technicznych stanowiących mienie Urzędu.
  • Wykonuje drobne prace gospodarcze w celu niezakłóconego funkcjonowania Urzędu od strony administracyjnej.
  • Zapewnia usługę sprzątania w Oddziałach Terenowych Urzędu.
  • Koordynuje zakup legitymacji zniżkowych na przejazd koleją dla pracowników Urzędu, w tym przygotowuje umowy ze wszystkimi przewoźnikami, listy pracowników zainteresowanych legitymacjami oraz rozliczenia zawartych umów w celu optymalizacji kosztów związanych z przejazdami pracowników.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Znajomość ustawy o służbie cywilnej
  • Znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Prawo jazdy minimum kat. B
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość funkcjonowania administracji publicznej