kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Aparatury Medycznej

Firma: Medicover Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Są nas tysiące. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Aparatury Medycznej
Miejsce pracy: Warszawa

Szpital Medicover

al. Rzeczpospolitej 5

Twój zakres obowiązków:
  • Nadzór nad prawidłową oraz bezpieczną eksploatacją aparatury medycznej.
  • Odpowiedzialność za terminowe przeglądy oraz naprawę sprzętu i aparatury medycznej, zgodnie z zaleceniami producentów i obowiązującymi przepisami.
  • Koordynacja procesów instalacyjnych aparatury medycznej.
  • Wsparcie personelu medycznego w zakresie prowadzenia dokumentacji sprzętu medycznego.
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami oraz serwisami.
  • Prowadzenie elektronicznej dokumentacji systemu medycznego w systemie CMMS.
  • Rozliczanie faktur za usługi serwisowe.
Jesteś idealnym kandydatem/tką, jeżeli:
  • Masz wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana Inżynieria Biomedyczna lub kierunki pokrewne).
  • Posiadasz wiedzę z zakresu aparatury medycznej.
  • Bardzo dobrze znasz MS Office.
  • Posiadasz umiejętności techniczne.
  • Jesteś osobą dokładną, skrupulatną.
  • Dobrze czujesz się w pracy zespołowej, jesteś osobą komunikatywną.
Mile widziane:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (znajomość Ustawy o Wyrobach Medycznych, procesu utrzymania aparatury medycznej w jednostkach służby zdrowia oraz aktualnych wytycznych dot. sprzętu medycznego).
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe).
  • Zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover.
  • Grupowe ubezpieczenie NNW.
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok".
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover.