kandydatów

Etat Sekretarka Zakładu

Firma: Instytut Hematologii i Transfuzjologii miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5710542, z dnia 2021-09-30

Instytut Hematologii i Transfuzjologii poszukuje kandydata na stanowisko:

Sekretarka Zakładu

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie sekretariatu Zakładu Hematologii Eksperymentalnej IHiT i logistykę badań naukowych prowadzonych w Zakładzie.

Zakres wykonywanych prac:

  • Obsługa sekretariatu Zakładu, prowadzenie i rejestrowanie bieżącej korespondencji przychodzącej i wychodzącej, aktualizacja kalendarza urlopów, szkoleń i konferencji pracowników Zakładu.
  • Prowadzenie dokumentacji projektów realizowanych w Zakładzie, współpraca z Działem Nauki.
  • Monitorowanie stanu zasobów materiałowych Zakładu.
  • Uzyskiwanie ofert od dostawców aparatury i odczynników, przygotowywanie wniosków na zakup odczynników i aparatury, przetargów, współpraca z działem zamówień publicznych i działem finansowo – księgowym, magazynem.
  • Opieka nad harmonogramem spotkań naukowych zakładu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe magisterskie lub licencjackie.
  • Doświadczenie w zarządzaniu sekretariatem.
  • Znajomość branży biotechnologicznej lub instytucji naukowych lub doświadczenie w pracy w firmach/instytucjach z branży biotechnologii/instytucjach naukowych.
  • Biegła obsługa komputera.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu.
  • Dodatkowe benefity (dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa).
  • Przyjazna atmosfera pracy.