kandydatów

Etat Project Manager

Firma: LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Dołącz do zespołu specjalistów, dla których praca jest pasją.

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. jest doświadczonym dostawcą usług technicznych o najwyższych standardach związanych z obsługą samolotów wąsko i szerokokadłubowych oraz Autoryzowanym Centrum Obsługowym Embraer.

Project Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: TE/06/2021
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów w środowisku biznesowym
  • Doświadczenie w strategicznych, kompleksowych projektach biznesowych
  • Praktyczna znajomość metodyk zarządzania projektami
  • Dobra znajomość MS Office oraz narzędzi wspierających prowadzenie projektów
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. C1
  • Umiejętności przeprowadzania analizy sytuacji i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu w zróżnicowanym i dynamicznym środowisku
  • Orientacja na cel i wysoka świadomość biznesowa
Mile widziane:
  • Doświadczenie konsultingowe
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów z dofinansowaniem programów unijnych lub krajowych
  • Certyfikacja z zakresu zarządzania projektami
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami w branży produkcyjnej, badawczo rozwojowych lub transformacyjnych
Zadania:
  • Praca w biurze stanowiącym inhouse consulting

  • Prowadzenie projektów i doradztwa w różnych obszarach biznesowych

  • Analiza oczekiwań biznesowych oraz możliwości wdrożenia ich w organizacji

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej

  • Skuteczna współpraca z partnerami biznesowymi w zakresie realizacji celów projektowych i identyfikacji szans rozwojowych

  • Współpraca z klientami oraz dostawcami zewnętrznymi w zakresie prowadzonych projektów

Jesteśmy otwarci na elastyczne formy zatrudnienia

Mamy wpływ na otaczającą nas rzeczywistość

Jesteśmy agentem zmiany

www.lotams.com
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz TUTAJ.

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest LOT AIRCRAFT MAINTENANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 45C, 02-146 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000352848, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 175 470 063,60 zł zł, NIP: 522-294-67-95, REGON: 142321116 moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i CV w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.