kandydatów

Etat Programista Webmaster

Firma: Warszawski Uniwersytet Medyczny miejsce pracy: Warszawa

Warszawski Uniwersytet Medyczny

poszukuje Kandydatki/a na stanowisko

Programista Webmaster

Centrum Informatyki WUM

Nr ref.: ABP/1210-53/2021

Główne zadania:

  • Tworzenie stron internetowych na platformie Drupal 8 i 9,
  • Rozwój i nadzór nad istniejącymi stronami opartymi na systemie Drupal,
  • Migracja istniejących stron Drupal 6 i 7 do nowszych wersji systemu Drupal,
  • Rozwijanie istniejących witryn o nowe funkcjonalności.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • Wykształcenie: informatyczne lub sztuka nowych mediów (bądź pokrewne),
  • Dobra znajomość systemu CMS Drupal,
  • Umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych (MySQL),
  • Doświadczenie we wdrażaniu stron/portali internetowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji,
  • Podstawowa znajomość systemu operacyjnego Linux

Mile widziane umiejętności i kompetencje:

  • Udokumentowane portfolio funkcjonujących witryn na systemie Drupal (min. 5),
  • Znajomość innych CMS np. WordPress, Joomla,
  • Umiejętność tworzenia własnych modułów i szat graficznych do CMS Drupal,
  • Znajomość php, framework Symphony, HTML, JavaScript z jQuery, CSS,
  • Znajomość dobrych praktyk WCAG, optymalizacja pod wyszukiwarkę Google,
  • Znajomość Google Analytics oraz Matomo/Piwik,
  • Umiejętność korzystania z API oraz tworzenie własnego,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku akademickim;
  • Dostęp do nowoczesnego centrum sportowo-rehabilitacyjnego;
  • Dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla Ciebie i Twoich dzieci;
  • Systemy premiowe;
  • Trzynastą pensję;
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;
  • Inne świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, które są udostępnione na stronie internetowej: https://www.wum.edu.pl/sites/www.wum.edu.pl/files/dokumenty/regulaminy/zarzadzenie_rektora_112-2019_zalacznik.pdf

Kandydat składający ofertę, akceptuje warunki rekrutacji określone w w/wym. regulaminie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.