kandydatów

Etat Podinspektor ds. ewidencji i inwentaryzacji dróg.

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku miejsce pracy: Płock

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Podinspektor ds. ewidencji i inwentaryzacji dróg.
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/21/1052
OBOWIĄZKI:
Do głównych zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Podinspektora ds. ewidencji i inwentaryzacji dróg będzie należało między innymi:a) gromadzenie, przetwarzanie i udostępnianie informacji o drogach publicznych;b) prowadzenie ewidencji dróg, obiektów mostowych, tuneli, przepustów oraz udostępnianie ich na żądanie uprawnionym organom;c) opracowywanie projektów uchwał;d) zbieranie i przetwarzanie danych związanych z utrzymaniem dróg powiatowych;e) prowadzenie bieżącej sprawozdawczości w zakresie powierzonych obowiązków;f) przygotowywanie uzgodnień: projektów decyzji o warunkach zabudowy/lokalizacji inwestycji celu publicznego, projektów planów zagospodarowania przestrzennego i projektów uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego w zakresie kompetencji zarządu drogi;g) wyjazdy w teren w ramach pełnienia obowiązków służbowych;h) współpraca związana z zimowym utrzymaniem dróg;i) przygotowanie materiałów do uzyskania decyzji pozwolenia na budowę rozbudowęlub przebudowę dróg powiatowych;j) współpraca związana z przygotowaniem wniosków o pozyskanie środków zewnętrznych;k) współpraca związana z okresowymi pomiarami ruchu drogowego; 1) bezpośrednia obsługa petentów, przyjmowanie korespondencji złożonej przez interesantów, udzielanie informacji o sposobie, trybie załatwiania spraw urzędowych;m) prowadzenie procedury związanej z wydawaniem zezwoleń w drodze decyzji administracyjnej na zajęcie pasa drogowego na cele niezwiązane z budową, przebudową, remontem, utrzymaniem i ochroną dróg;n) prowadzenie procedury związanej z wydawaniem zezwoleń dotyczących lokalizowania w pasie drogowym obiektów budowlanych lub urządzeń niezwiązanych z potrzebami zarządzania drogami lub potrzebami ruchu drogowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Obsługa komputera Windows, MC Office, Excel.

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku