kandydatów

Etat Starszy technik

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Starszy technik
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/11984
OBOWIĄZKI:
1) Prowadzenie ewidencji dokumentacji finansowej oraz sprawdzanie jej pod względem merytorycznym i finansowym; 2) Sprawdzanie dokumentacji finansowej pod względem kompletności; 3) Prowadzenie kontroli merytorycznej dowodów księgowych; 4) Weryfikacja dokumentów finansowych w zakresie poprawności merytorycznej i finansowej; 5) Prowadzenie wydatków finansowych w książkach wydatków oraz tabeli wydatków (forma elektroniczna); 6) Przygotowywanie i sporządzanie okresowych analiz dotyczących rozliczeń finansowych wydziału; 7) Sporządzanie analizy stopnia realizacji planu potrzeb finansowo-rzeczowych oraz wniosków o dokonanie korekty przyznanych limitów; 8) Rozdzielanie dokumentacji finansowej na poszczególne komórki organizacyjne wydziału; 9) Koordynowanie czynności związanych z przepływem dokumentacji finansowej pomiędzy Wydziałem Finansów i Budżetu KSP, a komórkami organizacyjnymi wydziału; 10) Stała współpraca z kierownikami sekcji Wydziału Zaopatrzenia KSP w zakresie swojej działalności; 11) Prowadzenie ewidencji wniosków, zamówień, zestawień wydatków oraz list wydatków; 12) Analizowanie dokumentacji finansowej i informowanie o zagrożeniach wynikających z zarządzania środkami finansowymi; 13) Realizowanie zadań związanych z przestrzeganiem dyscypliny finansowej Wydziału Zaopatrzenia KSP; 14) Uzgadnianie wydruków z ksiąg rachunkowych z ewidencją księgową. Sporządzanie miesięcznych informacji potwierdzających zgodność lub wskazującą na rozbieżności w wydruku; 15) Prowadzenie korespondencji wymiennej w zakresie wykonywanych zadań; 16) Kompletowanie i przygotowywanie dokumentacji finansowej do archiwizacji; 17) Przestrzeganie tajemnicy prawnie chronionej; 18) Przestrzeganie ustalonego w Komendzie Stołecznej Policji czasu pracy, porządku i regulaminu pracy oraz innych wewnętrznych regulacji zarządzeń i procedur obowiązujących na stanowisku; 19) Znajomość i przestrzeganie przepisów prawa związanych z realizowanym zakresem czynności; 20) Sumienne i staranne wykonywanie pracy i stosowanie poleceń przełożonych, które dotyczą pracy, jeżeli nie są sprzeczne z przepisami prawa lub umową o pracę; 21) Przestrzeganie przy realizacji zadań wynikających z zakresu czynności limitu środków finansowych wyznaczonego na dany okres lub realizację danego zadania; 22) Realizacja zadań wynikających z zakresu czynności w sposób oszczędny i racjonalny; 23) Przejawianie inicjatywy w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników w zakresie fachowości, sprawności i terminowości wykonywania przydzielanych zadań; 24) Dbałość o dobro pracodawcy, chronienie jego mienia oraz zachowanie w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę; 25) Przestrzeganie zasad BHP oraz ochrony przeciwpożarowej, w tym udział w wymaganych szkoleniach z tego zakresu; 26) Dbałość o należyty stan urządzeń i sprzętu oraz o porządek i ład w miejscu pracy; 27) Stosowanie Środków ochrony zbiorowej i indywidualnej, zgodnie z ich przeznaczeniem; 28) Poddawanie się badaniom lekarskim: wstępnym, okresowym, kontrolnym, innym wymaganym i stosowanie się do wskazań lekarskich; 29) Niezwłoczne zawiadamianie przełożonych o zauważonym w Komendzie wypadku albo zagrożeniu życia lub zdrowia ludzkiego; 30) Niezwłoczne pisemne informowanie Naczelnika Wydziału Kadr Komendy Stołecznej Policji za pośrednictwem Naczelnika Wydziału Zaopatrzenia KSP - o zmianie danych, niezbędnych do dokonania zgłoszenia do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego oraz danych w Systemie Wspomagania Obsługi Policji, m.in. stan cywilny i rodzinny, adres zameldowania/zamieszkania do korespondencji, decyzja o przyznaniu emerytury/renty oraz innych zmianach, które mogą mieć wpływ na zakres praw i obowiązków pracownika; 31) Niezwłoczne powiadomienie przełożonego o zniszczeniu lub zagubieniu dokumentów służbowych; 32) Niezwłoczne pisemne powiadomienie Naczelnika Wydziału Kadr Komendy Stołecznej Policji o zniszczeniu lub zagubieniu legitymacji pracowniczej; 33) Przestrzeganie tajemnicy określonej w odrębnych przepisach; 34) Przestrzeganie zasad współżycia społecznego, okazywania koleżeńskiego stosunku Współpracownikom; 35) Zadanie dodatkowe: realizacja zadań związanych z organizacją zabezpieczenia logistycznego akcji /operacji policyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Zamówienia publiczne
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego, znajomość ustawy o rachunkowości, znajomość prawa zamówień publicznych, umiejęrtność obsługi komputera, 2 lata doświadczenia zawodowego.Obowiązki:1) Prowadzenie ewidencji dokumentacji finansowej oraz sprawdzanie jej pod względem merytorycznym i finansowym; 2) Sprawdzanie dokumentacji finansowej pod względem kompletności; 3) Prowadzenie kontroli merytorycznej dowodów księgowych; 4) Weryfikacja dokumentów finansowych w zakresie poprawności merytorycznej i finansowej; 5) Prowadzenie wydatków finansowych w książkach wydatków oraz tabeli wydatków (forma elektroniczna); 6) Przygotowywanie i sporządzanie okresowych analiz dotyczących rozliczeń finansowych wydziału; 7) Sporządzanie analizy stopnia realizacji planu potrzeb finansowo-rzeczowych oraz wniosków o dokonanie korekty przyznanych limitów; 8) Rozdzielanie dokumentacji finansowej na poszczególne komórki organizacyjne wydziału; 9) Koordynowanie czynności związanych z przepływem dokumentacji finansowej pomiędzy Wydziałem Finansów i Budżetu KSP, a komórkami organizacyjnymi wydziału; 10) Stała współpraca z kierownikami sekcji Wydziału Zaopatrzenia KSP w zakresie swojej działalności; 11) Prowadzenie ewidencji wniosków, zamówień, zestawień wydatków oraz list wydatków; 12) Analizowanie dokumentacji finansowej i informowanie o zagrożeniach wynikających z zarządzania środkami finansowymi; 13) Realizowanie zadań związanych z przestrzeganiem dyscypliny finansowej Wydziału Zaopatrzenia KSP; 14) Uzgadnianie wydruków z ksiąg rachunkowych z ewidencją księgową. Sporządzanie miesięcznych informacji potwierdzających zgodność lub wskazującą na rozbieżności w wydruku; 15) Prowadzenie korespondencji wymiennej w zakresie wykonywanych zadań; 16) Kompletowanie i przygotowywanie dokumentacji finansowej do archiwizacji; 17) Przestrzeganie tajemnicy prawnie chronionej; 18) Przestrzeganie ustalonego w Komendzie Stołecznej Policji czasu pracy, porządku i regulaminu pracy oraz innych wewnętrznych regulacji zarządzeń i procedur obowiązujących na stanowisku; 19) Znajomość i przestrzeganie przepisów prawa związanych z realizowanym zakresem czynności; 20) Sumienne i staranne wykonywanie pracy i stosowanie poleceń przełożonych, które dotyczą pracy, jeżeli nie są sprzeczne z przepisami prawa lub umową o pracę; 21) Przestrzeganie przy realizacji zadań wynikających z zakresu czynności limitu środków finansowych wyznaczonego na dany okres lub realizację danego zadania; 22) Realizacja zadań wynikających z zakresu czynności w sposób oszczędny i racjonalny; 23) Przejawianie inicjatywy w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników w zakresie fachowości, sprawności i terminowości wykonywania przydzielanych zadań; 24) Dbałość o dobro pracodawcy, chronienie jego mienia oraz zachowanie w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę; 25) Przestrzeganie zasad BHP oraz ochrony przeciwpożarowej, w tym udział w wymaganych szkoleniach z tego zakresu; 26) Dbałość o należyty stan urządzeń i sprzętu oraz o porządek i ład w miejscu pracy; 27) Stosowanie Środków ochrony zbiorowej i indywidualnej, zgodnie z ich przeznaczeniem; 28) Poddawanie się badaniom lekarskim: wstępnym, okresowym, kontrolnym, innym wymaganym i stosowanie się do wskazań lekarskich; 29) Niezwłoczne zawiadamianie przełożonych o zauważonym w Komendzie wypadku albo zagrożeniu życia lub zdrowia ludzkiego; 30) Niezwłoczne pisemne informowanie Naczelnika Wydziału Kadr Komendy Stołecznej Policji za pośrednictwem Naczelnika Wydziału Zaopatrzenia KSP - o zmianie danych, niezbędnych do dokonania zgłoszenia do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego oraz danych w Systemie Wspomagania Obsługi Policji, m.in. stan cywilny i rodzinny, adres zameldowania/zamieszkania do korespondencji, decyzja o przyznaniu emerytury/renty oraz innych zmianach, które mogą mieć wpływ na zakres praw i obowiązków pracownika; 31) Niezwłoczne powiadomienie przełożonego o zniszczeniu lub zagubieniu dokumentów służbowych; 32) Niezwłoczne pisemne powiadomienie Naczelnika Wydziału Kadr Komendy Stołecznej Policji o zniszczeniu lub zagubieniu legitymacji pracowniczej; 33) Przestrzeganie tajemnicy określonej w odrębnych przepisach; 34) Przestrzeganie zasad współżycia społecznego, okazywania koleżeńskiego stosunku Współpracownikom; 35) Zadanie dodatkowe: realizacja zadań związanych z organizacją zabezpieczenia logistycznego akcji /operacji policyjnych. [Zgłoszenia: aneta.archicinska-salwin@ksp.policja.gov.pl, 47 723 30 68]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy