kandydatów

Etat Murarz-glazurnik

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Murarz-glazurnik
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/12005
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie prac murarsko-glazurniczych i malarskich w wewnątrz i na zewnątrz budynku- malowanie elewacji, elementów ruchomych wykonanych z różnych materiałów- układanie glazury, terakoty- montaż ścian z G-K, sufitów podwieszanych- wykonywanie wypraw gipsowych, murarskich, tynkarskich- renowacja, reperacja powłok malarskich i podłoża
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Glazurnik (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Układanie glazury i terakoty

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zawodowe (glazurnik), doświadczenie w zawodzie murarza - glazurnika, umiejętność obsługi urządzeń i narzędzi oraz elektronarzędzi, dokładność i sumienność w wykonywaniu przydzielonych prac, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00, wysoka kultura osobista, punktualność, dokładność, odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie, 1 rok doświadczenia zawodowego.Obowiązki:- wykonywanie prac murarsko-glazurniczych i malarskich w wewnątrz i na zewnątrz budynku- malowanie elewacji, elementów ruchomych wykonanych z różnych materiałów- układanie glazury, terakoty- montaż ścian z G-K, sufitów podwieszanych- wykonywanie wypraw gipsowych, murarskich, tynkarskich- renowacja, reperacja powłok malarskich i podłoża[Zgłoszenia: 22 692 02 93 e-mail: rekrutacja@teatrwielki.pl]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy