kandydatów

Etat Junior Key Account Manager.

Firma: Amperio sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się start-up'em w branży fotowoltaicznej. Działamy na rynku polskim, w niedalekiej przyszłości planujemy ekspansję na rynki europejskie. W skład naszego teamu wchodzą osoby z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych firmach i budowaniu własnych biznesów.

Poszukujemy osób chcących dołączyć do nowo powstałego start-up’u, w którym liczy się pasja, zaangażowanie i pomysłowość.

Junior Key Account Manager.
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Współpraca z obecnymi Partnerami biznesowymi,
  • Pozyskiwanie i obsługa nowych Partnerów biznesowych zainteresowanych współpracą,
  • Negocjowanie warunków współpracy z Partnerami,
  • Przyjmowanie zamówień od Partnerów,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Ścisła współpraca z przełożonym,
  • Raportowanie wyników swojej pracy
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w pracy z Klientami B2B,
  • Zaawansowana znajomość jęz. angielskiego,
  • Energia w działaniu i otwartość na nowe wyzwania,
  • Komunikatywność,
  • Elastyczność w pracy
Mile widziane doświadczenie w:
  • Branży Odnawialnych Źródeł Energii,
  • CRM
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku z ambitnym i doświadczonym zespołem profesjonalistów,
  • Realny wpływ na rozwój firmy,
  • Pracę w dobrej atmosferze,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • Ścieżkę kariery, która daje wiele możliwości rozwoju,
  • Świetnie zlokalizowane miejsce pracy niedaleko metra Racławicka,
  • Rodzinną atmosferę oraz piątkowe grille,
  • Chillout room– miejsce, gdzie będziesz mógł odpocząć i oddać się relaksacji
Zapraszamy!

Zespół Amperio