kandydatów

Etat Programista

Firma: CAPITAL SERVICE miejsce pracy: Ostrołęka

KONFUCJUSZ POWIEDZIAŁ: "WYBIERZ PRACĘ, KTÓRĄ KOCHASZ I NIE PRZEPRACUJESZ ANI JEDNEGO DNIA WIĘCEJ W TWOIM ŻYCIU." MASZ TAKIE PODEJŚCIE? - WŁAŚNIE NA CIEBIE CZEKAMY!

KOGO SZUKAMY?

Programista
Miejsce pracy: Ostrołęka
Gwarantujemy Ci:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczną, dostosowaną do ciebie formę pracy
  • świetną atmosferę w zgranym zespole
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pomoc w kształtowaniu twojego rozwoju
  • ciekawe zadania
  • najlepszą kawę w okolicy
Co powinieneś umieć?
  • znajomość PHP, Zend framework lub/i Symfony framework
  • mySQL, JavaScript, jQuery, CSS, HTML, Git
    doświadczenie w programowaniu obiektowym
  • analityczne myślenie oraz łączenie faktów w procesach
  • wyobraźnia oraz kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole
Dobrze, jeśli znasz:
  • PHPunit, PHPSpec DHTMLX, Angular, React Java Spring
  • Scrum, Jira, Bitbucket, Jenkins
  • podstawowa obsługa systemu Liinux