kandydatów

Etat Główny specjalista

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie miejsce pracy: Legionowo

Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie
Główny specjalista
Miejsce pracy: Legionowo
Numer: StPr/21/0595
OBOWIĄZKI:
CEL STANOWISKA:1) koordynowanie międzynarodowej współpracy Centrum Szkolenia Policji;2) koordynowanie zadań logistycznych związanych z organizacją przedsięwzięć spoza planu naboru (narad, odpraw, szkoleń, wizyt).ZADANIA PODSTAWOWE:1) koordynowanie działań związanych z zagranicznymi podróżami służbowymi oraz delegowaniem policjantów i pracowników jednostki;2) inicjowanie i koordynowanie przedsięwzięć w ramach międzynarodowej współpracy;3) dokonywanie kompleksowych uzgodnień związanych z przyjmowaniem delegacji międzynarodowych;4) prowadzenie sprawozdawczości dotyczącej międzynarodowej i pozaoperacyjnej współpracy;5) koordynowanie oraz planowanie i weryfikowanie dostępności oraz stopnia wykorzystania bazy logistycznej;6) koordynowanie oraz dokonywanie uzgodnień z komórkami organizacyjnymi w związku z realizowanymi przedsięwzięciami.ZADANIA DODATKOWE:1) współpraca z podmiotami policyjnymi i pozapolicyjnymi w zakresie niezbędnym do realizacji zadań;2) realizowanie doskonalenia zawodowego lokalnego dla kadry jednostki;3) udział w przeprowadzaniu etapów doboru do służby w Policji;4) opiniowanie merytoryczne projektów aktów prawnych;5) udział w organizacji przedsięwzięć odbywających się na terenie jednostki lub z jej udziałem;6) udział w realizacji zadań związanych z pozyskiwaniem funduszy pomocowych;7) udział w pracach komisji i zespołów zadaniowych o charakterze stałym lub doraźnym;8) archiwizowanie dokumentacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

znajomość języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego lub francuskiego w stopniu umożliwiającym komunikacje w mowie i piśmie. Umiejętności pożądane: współpracy, pracy zespołowej, organizacji pracy własnej, analizy i oceniania, prognozowania, rozwiązywania problemów, koordynowania, interpretacji przepisów, podejmowania decyzji, obsługi komputera, znajomość programów komputerowych (pakiet Office, Windows). Doświadczenie pożądane: 2 lata na stanowisku pracy związanym z prowadzeniem współpracy międzynarodowej. Wymagane dokumenty: Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie do pobrania ze strony internetowej Centrum Szkolenia Policji w Legionowie w zakładce Oferty służby i pracy/Oferta pracy w CSP.

Miejsce pracy:

Legionowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 081 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie