kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: KRD-IG miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5724489, z dnia 2021-10-04

KRD-IG

Izba Gospodarcza z siedzibą główną w centrum Warszawy poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie rachunkowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu
  • Prowadzenie dokumentacji podatkowej VAT, CIT i PIT, sporządzanie deklaracji i prawidłowe rozliczenia podatków
  • Rozliczanie transakcji walutowych
  • Doświadczenie w pracy z programami RAKSSQL, pakiet OFFICE
  • Kontakty z urzędami skarbowymi, audytorami, bankami i instytucjami finansowymi

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, rachunkowość, ekonomia
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Księgowej/-go / Samodzielnej/-go Księgowej/-go
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz praktyczna znajomość przepisów podatkowych w zakresie CIT i VAT, PIT
  • Obsługa programów księgowych
  • Odpowiedzialność oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-10-2021
Wyświetleń: 114