kandydatów

Etat Event Manager

Firma: Formanway miejsce pracy: Warszawa

Klient ForManWay, firma działająca w obszarze organizacji eventów i konferencji biznesowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Event Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 82/2021

Zadania:

  • Samodzielne prowadzenie projektów eventowych
  • Współpraca i utrzymywanie relacji z klientami
  • Kosztorysowanie ofert eventowych i ich prezentacja u Klienta
  • Współpraca z zespołem kreatywnym
  • Dobór podwykonawców i nadzorowanie ich pracy
  • Przygotowanie realizacji – negocjowanie i współpraca z podwykonawcami, planowanie logistyki
  • Prowadzenie kilku projektów jednocześnie

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w pracy w agencji eventowej
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów eventowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetami projektowymi
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • Znajomość rynku eventowego od strony produkcji eventu
  • Umiejętność tworzenia szczegółowych kosztorysów projektów i ich rozliczania
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, w tym relacji z klientami biznesowymi
  • Kreatywność, otwartość, elastyczność, nastawienie na cel

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie (możliwa współpraca B2B lub Umowa o pracę)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i współpracy z doświadczonym i dynamicznym zespołem tworzącym przyjazną i twórczą atmosferę :)
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.