kandydatów

Etat Online Manager Allegro / Amazon

Firma: Tenda Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Tenda Technology - jesteśmy uznanym na całym świecie, wiodącym dostawcą urządzeń i sprzętu sieciowego. Tenda jest zaangażowana w tworzenie łatwych w instalacji i przystępnych cenowo rozwiązań sieciowych. Oferujemy innowacyjne, nowatorskie produkty, aby pomóc ludziom w wykorzystaniu ich pełnego potencjału.

Online Manager Allegro / Amazon
Miejsce pracy: Warszawa

Lubisz nowe technologie, rynek IT, produkty sieciowe? Masz doświadczenie w sprzedaży online? Znasz i umiesz sprawnie zarządzać sprzedażą na Allegro?  Koniecznie rozważ aplikację do Zespołu sprzedaży w Tenda Polska na stanowisko Online Manager

Zależy nam na osobie, która sprawnie przejmie Allegro, pomoże w organizacji sprzedaży na Amazonie oraz wyjdzie z propozycjami zwiększenia globalnej sprzedaży online.

Obowiązki:
  • Planowanie i przygotowanie kampanii Allegro
  • Nadzór nad aktywnymi kampaniami
  • Analiza i Raportowanie tygodniowych sprzedaży
  • Analiza konkurencji i tygodniowe raporty
  • Tworzenie i redagowanie opisów produktów
  • Tworzenie kampanii promocyjnych
  • Odpowiedzialność za jakość sprzedaży i wzrost sprzedaży
  • Odpowiadanie klientom na wiadomości ( obsługiwać telefonicznie i mailowo klientów sklepu)
  • Współpraca z partnerami i tworzenie wspólnych akcji promocyjnych
  • Wsparcie kampanii Amazon
  • Wystawianie paragonów/ faktur/ etykiet aby sprzedaż przebiegała sprawnie każdego dnia
  • Zamawianie towaru w oparciu o aktualną sprzedaż
  • Pomoc w pakowaniu i wysyłaniu przesyłek - opcjonalnie
Wymagania:
  • Potwierdzona znajomość i praktyczna wiedza o serwisie Allegro - warunek niezbędny
  • Sukcesy związane z rozwojem Allegro
  • Odbyte kursy i szkolenia związane z platformą Allegro
  • Zaangażowanie i serdeczność. Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Punktualność, sumienność, solidność, elastyczność, samodzielność
  • Mile widziana znajomość programu księgowego "Fakturownia" i Baselinkera
Oferujemy:
  • Pracę z doświadczonymi i sympatycznymi ludźmi na rynku globalnym.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
  • Pracę w biurze w Warszawie
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i zaangażowania
  • Premie przy realizacji oczekiwanych wyników