kandydatów

Etat Social Media Manager

Firma: POLSKI DOM MEDIOWY miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5736576, z dnia 2021-10-05

Butikowy Dom Mediowy w ramach rozwoju poszukuje osoby na stanowisko Social Media Manager oraz inne stanowiska marketingowe i kreatywne dla obsługi klienta wewnętrznego oraz nowych klientów zewnętrznych.

Social Media Manager

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Tworzenie i realizacja strategii komunikacji w mediach społecznościowych wspólnie z zespołem marketingu
  • Prowadzenie profili w social media, komunikacja z klientami
  • Bieżąca obsługa wszystkich kanałów Social Media firmy, moderacja ich - obsługa dotyczy kanałów polskich i zagranicznych
  • Zwiększanie zasięgów marki w mediach społecznościowych
  • Bieżąca obsługa i tworzenie contentu
  • Współtworzenie oraz wdrażanie krótko - i długofalowych strategii komunikacji
  • Prowadzenie poszczególnych projektów z założeniem, że komunikacja dociera do określonych grup docelowych i realizuje założone cele
  • Współpraca z agencjami, klientem wewnętrznym
  • Analiza statystyk, przygotowywanie raportów i rekomendacji
  • Monitorowanie aktywności w Internecie, moderowanie treści
  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z influencerami oraz utrzymywanie regularnego kontaktu i utrzymywanie relacji
  • Monitoring i raportowanie skuteczności działań oraz zasięgów tworzonych treści

Wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w content i/lub social media marketingu (warunek konieczny),
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu realizacji kampanii płatnych w social media,
  • Umiejętność efektywnego planowania budżetu w ramach kampanii,
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kilku projektów równocześnie,
  • Umiejętność współpracy z zespołem,
  • Kreatywność, poszukiwanie inspiracji i umiejętność tworzenia nieszablonowych rozwiązań,
  • Znajomość zasad analizy danych oraz jej wykonywanie na podstawie danych z Google Analytics oraz Pixela Facebook;
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft w tym Excel, PowerPoint i Word, Adobe Photoshop/Lightroom
  • Umiejętność analitycznego myślenia i planowania,
  • Znajomość innych paneli reklamowych (np. TikTok Ads, Twitter Ads, LinkedIn Ads) oraz narzędzi do zarządzania projektami

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Wysoki poziom decyzyjności i samodzielności działania
  • Przyjemną atmosferę pracy
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-10-2021
Wyświetleń: 126