kandydatów

Etat Sprzątaczka biurowa/woźna (0,83 etatu)

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Sprzątaczka biurowa/woźna (0,83 etatu)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/12224
OBOWIĄZKI:
Praca fizyczna obejmuje: 1. sprzatanie sal lekcyjnych, korytarzy, szatni, biur, innych pomieszczeń, 2. mycie okien, 3.pełnienie dyżurów na portierni, 4. dostarczanie dokumentacji do urzędów oraz instytucji, 5. obsługa odkurzacza, innych urządzeń oraz narzędzi, 6. podlewanie kwiatów, 7. inne czynności wskazane przez pracodawcę. Opis stanowiska: sprzątanie pomieszczeń biurowych i pozostałych pomieszczeń znajdujących się w obiekcie oraz terenu przed budynkiem biura; odkurzanie podłóg w pomieszczeniach; ścieranie kurzu z mebli biurowych, parapetów, sprzętów i urządzeń biurowych; utrzymywanie w czystości pomieszczeń higieniczno-sanitarnych oraz toalet z umywalkami między innymi poprzez dbałość o ogólny wygląd pomieszczeń oraz mycie posadzek i ścian, mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych i armatury; wyposażanie pomieszczeń sanitarnych w niezbędne środki higieny; usuwanie zgromadzonych odpadków i opróżnianie koszy na śmieci; okresowe mycie okien; używanie narzędzi i środków czystości (myjących i dezynfekujących) zgodnie z ich przeznaczeniem oraz sposobem stosowania; dbanie o powierzone narzędzia do pracy poprzez odpowiednie ich czyszczenie i przechowywanie; zamykanie wszystkich pomieszczenia na terenie biura, zdanie kluczy pracownikom ochrony lub recepcji. podlewanie i pielęgnowanie kwiatów w biurze.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzątaczka biurowa (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, komunikatywność, umiejętnosc obsługi urządzeń do sprzątania, znajomość środków chemicznych, 2 lata doświadczenia zawodowego.Praca fizyczna obejmuje: 1. sprzatanie sal lekcyjnych, korytarzy, szatni, biur, innych pomieszczeń, 2. mycie okien, 3.pełnienie dyżurów na portierni, 4. dostarczanie dokumentacji do urzędów oraz instytucji, 5. obsługa odkurzacza, innych urządzeń oraz narzędzi, 6. podlewanie kwiatów, 7. inne czynności wskazane przez pracodawcę. Opis stanowiska: sprzątanie pomieszczeń biurowych i pozostałych pomieszczeń znajdujących się w obiekcie oraz terenu przed budynkiem biura; odkurzanie podłóg w pomieszczeniach; ścieranie kurzu z mebli biurowych, parapetów, sprzętów i urządzeń biurowych; utrzymywanie w czystości pomieszczeń higieniczno-sanitarnych oraz toalet z umywalkami między innymi poprzez dbałość o ogólny wygląd pomieszczeń oraz mycie posadzek i ścian, mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych i armatury; wyposażanie pomieszczeń sanitarnych w niezbędne środki higieny; usuwanie zgromadzonych odpadków i opróżnianie koszy na śmieci; okresowe mycie okien; używanie narzędzi i środków czystości (myjących i dezynfekujących) zgodnie z ich przeznaczeniem oraz sposobem stosowania; dbanie o powierzone narzędzia do pracy poprzez odpowiednie ich czyszczenie i przechowywanie; zamykanie wszystkich pomieszczenia na terenie biura, zdanie kluczy pracownikom ochrony lub recepcji. podlewanie i pielęgnowanie kwiatów w biurze. [Zgłoszenia: 22 827 95 77, administracja@37lo.edu.pl]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 324 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy