kandydatów

Etat Starszy referent - kancelaria tajna

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Starszy referent - kancelaria tajna
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/12226
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik kancelaryjny (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe, szkolenie specjalistyczne dla pracowników kancelarii tajnej, kancelarii tajnej międzynarodowej oraz innych niż kancelaria tajna komórek organizacyjnych odpowiedzialnych za przetwarzanie materiałów niejawnych, poświadczenie bezpieczeństwa osobowego min. TAJNE, NATO SECRET i UE SECRET, preferujemy poświadczenie bezpieczeństwa osobowego klauzuli ŚCIŚLE TAJNE, COSMIC TOP SECRET i UE TOP SECRET, przy wykształceniu średnim 3 lata pracy. [Zgłoszenia: 261 855 702 w godzinach: 7:30-15:30]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 970 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy