kandydatów

Etat Pomoc administracyjna

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pomoc administracyjna
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/12256
OBOWIĄZKI:
- obsługa programów komputerowych z zakresu realizowanych obowiązków (np. SIO, SIOEO, Librus, Vulcan, iArkusz, korespondencja)- gromadzenie dokumentacji związanej z rekrutacją uczniów, obsługa elektronicznego systemu rekrutacji- prowadzenie rejestru wydanych legitymacji uczniowskich, kart rowerowych, legitymacji służbowych nauczycieli, wypadków uczniów, ewidencji zwolnień uczniów z zajęć obowiązkowych oraz rozliczania giloszy świadectw i znaczków pocztowych- zabezpieczenie poufności spraw, w tym ochrona danych osobowych oraz właściwe przechowywanie pieczęci urzędowych- wydawanie zaświadczeń, odpisów i duplikatów dokumentów dla uczniów- zakładanie i oprawa arkuszy ocen uczniów- organizowanie wysyłki i odbioru korespondencji tradycyjnej i elektronicznej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie, umiejętnośc obsługi programów SIO, SIO EO, Librus, Vulcan i Arkusz, doświadczenie w pracy w szkole.Obowiązki: - obsługa programów komputerowych z zakresu realizowanych obowiązków (np. SIO, SIOEO, Librus, Vulcan, iArkusz, korespondencja)- gromadzenie dokumentacji związanej z rekrutacją uczniów, obsługa elektronicznego systemu rekrutacji- prowadzenie rejestru wydanych legitymacji uczniowskich, kart rowerowych, legitymacji służbowych nauczycieli, wypadków uczniów, ewidencji zwolnień uczniów z zajęć obowiązkowych oraz rozliczania giloszy świadectw i znaczków pocztowych- zabezpieczenie poufności spraw, w tym ochrona danych osobowych oraz właściwe przechowywanie pieczęci urzędowych- wydawanie zaświadczeń, odpisów i duplikatów dokumentów dla uczniów- zakładanie i oprawa arkuszy ocen uczniów- organizowanie wysyłki i odbioru korespondencji tradycyjnej i elektronicznej[Zgloszenia: sp140@edu.um.warszawa.pl, tel: 22 615 73 04 - w godzinach: 08:00-15:00]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 084 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy