Etat Inspektor w zespole realziacji świadczeń i analiz (nr ogłoszenia 19/2021)

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Inspektor w zespole realziacji świadczeń i analiz (nr ogłoszenia 19/2021)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/12263
OBOWIĄZKI:
- obsługa komputerowej bazy świadczeń dla podopiecznych Ośrodka - realizacja przyznanych planami pomocy świadczeń poprzez wydawanie decyzji administracyjnych z zakresu pomocy społecznej i opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych- sporządzanie list wypłat na przyznane świadczenia z pomocy społecznej oraz pomocy materialnej o charakterze socjalnym- realizacja świadczeń w systemie Pomost po zakończonym miesiącu lub zrealizowanych wypłatach- obsługa ubezpieczeń zdrowotnych podopiecznych OPS i prowadzenie związanej z tym dokumentacji- kontakt z pracownikami socjalnymi w sprawach podopiecznych- sprawdzanie i rozliczanie rachunków ze szkół, przedszkoli i kontakt z biurem finansowym obsługującym placówki oświatowe- sprawdzanie i rozliczanie usług opiekuńczych; kontakt z firmami świadczącymi usługi dla podopiecznych- prowadzenie postępowań i przygotowywanie decyzji związanych z udzielaniem pomocy materialnej o charakterze socjalnym- przygotowywanie i wydawanie bonów towarowych i kart obiadowych dla podopiecznych- przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z pochówkami zwłok. Kontakt z zakładem pogrzebowym i innymi instytucjami- sporządzanie zaświadczeń dla podopiecznych i innych osób
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Wymagania niezbedne:- obywatelstwo polskie; o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (t.j. Dz. U. z 2019.poz.1282z późn. zm.), - pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych- niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe- nieposzlakowana opinia- wykształcenie średnie- wymagany staż pracy 4 lata - wymagane doświadczenie zawodowe minimum 2 lataWymagania dodatkowe:- znajomość: ustawy o pomocy społecznej, ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych, kodeksu postępowania administracyjnego, ustawy o cmentarzach i chowaniu zmarłych, ustawa o systemie oświaty, ustawa o ochronie danych osobowych- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane doświadczenie w pracy w jednostkach budżetowych- znajomość pakietu biurowego MS Office (Word, Excel)- mile widziana znajomość programu POMOST - pożądane kompetencje: efektywność działania, komunikatywność, rzetelność, samodzielność, umiejętność pracy zespołowejObowiązki: - obsługa komputerowej bazy świadczeń dla podopiecznych Ośrodka - realizacja przyznanych planami pomocy świadczeń poprzez wydawanie decyzji administracyjnych z zakresu pomocy społecznej i opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych- sporządzanie list wypłat na przyznane świadczenia z pomocy społecznej oraz pomocy materialnej o charakterze socjalnym- realizacja świadczeń w systemie Pomost po zakończonym miesiącu lub zrealizowanych wypłatach- obsługa ubezpieczeń zdrowotnych podopiecznych OPS i prowadzenie związanej z tym dokumentacji- kontakt z pracownikami socjalnymi w sprawach podopiecznych- sprawdzanie i rozliczanie rachunków ze szkół, przedszkoli i kontakt z biurem finansowym obsługującym placówki oświatowe- sprawdzanie i rozliczanie usług opiekuńczych; kontakt z firmami świadczącymi usługi dla podopiecznych- prowadzenie postępowań i przygotowywanie decyzji związanych z udzielaniem pomocy materialnej o charakterze socjalnym- przygotowywanie i wydawanie bonów towarowych i kart obiadowych dla podopiecznych- przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z pochówkami zwłok. Kontakt z zakładem pogrzebowym i innymi instytucjami- sporządzanie zaświadczeń dla podopiecznych i innych osóbPełna treść oferty i zasady aplikowania pod adresem https://opsochota.bip.um.warszawa.pl/NR/exeres/4B9AE166-7B45-4478-988C-ABC67F8D3AB3,frameless.htm

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy