Etat Specjalista w dziale administracyjno-gospodarczym (0,125 etatu) [nr ogłoszenia 47/2021]

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista w dziale administracyjno-gospodarczym (0,125 etatu) [nr ogłoszenia 47/2021]
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/12270
OBOWIĄZKI:
Główne odpowiedzialności:1) Realizacja zadań związanych z przygotowaniem i prowadzeniem postępowań o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z zasadami i trybami określonymi w ustawie Prawo zamówień publicznych oraz wewnętrznych uregulowaniach dotyczących udzielania zamówień.2) Reprezentowanie Ośrodka przed Krajową Izbą Odwoławczą w przypadkach odwołań.3) Terminowe i merytoryczne załatwienie spraw, zgodnie z przepisami.4) Organizowanie i prowadzenie prac komisji przetargowej.5) Przestrzeganie terminów umów i porozumień zawieranych przez Ośrodek,Charakterystyka pracy:1) Opracowywanie projektów wniosków, umów, sprawozdań, raportów, analiz i planów.2) Współpraca z komórkami organizacyjnymi Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy i podmiotami zewnętrznymi w zakresie realizacji zadań3) Prowadzenie dokumentacji w sprawach o udzielenie zamówienia publicznego, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz uregulowaniami wewnętrznymi.4) Opracowywanie rocznych planów zamówień publicznych oraz prowadzenie sprawozdawczości i analiz w tym sporządzanie rocznego sprawozdania z przeprowadzonych postępowań o udzielenie zamówień publicznych.5) Wprowadzanie danych do księgi zamówień publicznych, przekazywanie do publikacji lub publikowanie ogłoszeń i informacji o zamówieniach publicznych przewidzianych przez ustawę Prawo Zamówień Publicznych w miejscach wskazanych przez ustawę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:1) obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nie posiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 1282 z późn.zm.)2) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,3) nieposzlakowana opinia,4) staż pracy : 5 lat i min. 3 lata doświadczenia zawodowego, wykształcenie wyższe Wymagania dodatkowe:1) znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,2) znajomość przepisów: zamówień publicznych, o ochronie danych osobowych, o dostępie do informacji publicznej, kodeksu postepowania administracyjnego, , kodeks postępowania cywilnego, o finansach publicznych,3) pożądane kompetencje: samodzielność, sumienność,Główne odpowiedzialności:1) Realizacja zadań związanych z przygotowaniem i prowadzeniem postępowań o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z zasadami i trybami określonymi w ustawie Prawo zamówień publicznych oraz wewnętrznych uregulowaniach dotyczących udzielania zamówień.2) Reprezentowanie Ośrodka przed Krajową Izbą Odwoławczą w przypadkach odwołań.3) Terminowe i merytoryczne załatwienie spraw, zgodnie z przepisami.4) Organizowanie i prowadzenie prac komisji przetargowej.5) Przestrzeganie terminów umów i porozumień zawieranych przez Ośrodek,Charakterystyka pracy:1) Opracowywanie projektów wniosków, umów, sprawozdań, raportów, analiz i planów.2) Współpraca z komórkami organizacyjnymi Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy i podmiotami zewnętrznymi w zakresie realizacji zadań3) Prowadzenie dokumentacji w sprawach o udzielenie zamówienia publicznego, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz uregulowaniami wewnętrznymi.4) Opracowywanie rocznych planów zamówień publicznych oraz prowadzenie sprawozdawczości i analiz w tym sporządzanie rocznego sprawozdania z przeprowadzonych postępowań o udzielenie zamówień publicznych.5) Wprowadzanie danych do księgi zamówień publicznych, przekazywanie do publikacji lub publikowanie ogłoszeń i informacji o zamówieniach publicznych przewidzianych przez ustawę Prawo Zamówień Publicznych w miejscach wskazanych przez ustawę.Pełna treść ogłoszenia: https://www.ops-zoliborz.waw.pl/zatrudnienie

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

525 - 4 550 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy