kandydatów

Etat Ecommerce manager

Firma: Solar Braker Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Solar Breaker tworzy rozwiązania, które pozwalają cieszyć się słońcem przez cały rok. Dostarczamy zarówno produkty ze zintegrowanymi ogniwami fotowoltaicznymi jak i całe instalacje fotwoltaiczne wraz z montażem dla klientów indywidualnych i firm. Projektowane i oferowane przez nas rozwiązania osłonowe tworzone są, aby chronić użytkowników przed słońcem oraz zapewnić im optymalne warunki życia w pracy czy w domu. Dzięki nim mogą ograniczyć korzystanie z klimatyzacji i wydatki z tym związane.

Produkty Solar Breaker łączą w sobie nowoczesne wzornictwo z wysokimi walorami użytkowymi i innowacyjnymi rozwiązaniami. Żaluzja fasadowa ze zintegrowaną fotowoltaiką jest laureatem prestiżowych nagród z dziedziny designu: Red Dot Design Award, A’Design Award i Top Builder.

Ecommerce manager
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Zbudowanie zespołu e-commerce/marketingu online
  • Budowa sieci sklepów zasłon słonecznych w Holandii, Francji i Niemczech
  • Współtworzenie i wdrażanie strategii e-commerce
  • Odpowiedzialność za KPI oraz wyniki
  • Planowanie, uruchamianie i optymalizowanie kampanii
  • Projektowanie oraz realizowanie działań nastawionych na pozyskiwanie klientów
  • Odpowiedzialność za konwersję, SEO, SEM, kampanie, social media, content marketing
Wymagania pracodawcy
  • Doświadczenie na stanowisku managerskim w obszarze e-commerce/marketingu online
  • Analityczne myślenie, rozumienie działania performance marketingu, strategii ROAS, CVR, CPS itp.
  • Praktyczna znajomość narzędzi w zakresie digital marketingu i ecommerce
  • Samodzielność i pomysłowość
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
    Możliwość realizacji własnych pomysłów, duża samodzielność
  • Interesujące projekty z pogranicza digitalu, nauki, technologii, designu przemysłowego
  • Możliwość stałego podnoszenia kompetencji i rozwoju zawodowego

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-10-2021
Wyświetleń: 118