kandydatów

Etat Starszy specjalista ds. rozliczeń i wsparcia sprzedaży

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Warszawa

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w ponad 100 biurach w 45 krajach na świecie w branżach: IT, Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja oraz Produkcja.

Dla naszego Klienta, specjalizującego się w wytwarzaniu energii z konwencjonalnych i odnawialnych źródeł oraz dystrybucji i obrotu energią elektryczną, rekrutujemy osoby na stanowisko:

Starszy specjalista ds. rozliczeń i wsparcia sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Wdrażanie oraz realizacja zadań wynikających z procesów rozliczania umów kompleksowych z OSD, zgodnie z podpisywanymi GUD i GUDk
  • Rozliczanie i fakturowanie sprzedaży energii elektrycznej, usług dystrybucyjnych w przypadku umów kompleksowych oraz usług dodatkowych do klientów B2B (rynek masowy) i B2C:
  • Fakturowanie partnerów biznesowych za wykonywane usługi.
  • Wspieranie procesu zmiany sprzedawcy w rynku masowym.
  • Wsparcie procesu windykacji.
  • Kontrola i współpraca z Organizacją nad  procesami rozliczeniowymi oraz obsługowymi w obszarze klientów końcowych B2B i B2C, Operatorów Sieci Dystrybucyjnych (OSD),  Partnerów Biznesowych oraz Dostawców Usług i Serwisów, w tym zewnętrznych kanałów sprzedażowych.
  • Współpraca z innymi częściami organizacji oraz Grupy.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenia w branży energetycznej.
  • Znajomość rozliczeń klientów B2B i B2C ze szczególnym uwzględnieniem rozliczeń masowych i rozliczania umów kompleksowych.
  • J. angielski – min B1/B2
  • Znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych w tym karta sportowa oraz opieka medyczna.
  • Praca w systemie hybrydowym w okresie pandemii.
  • System premiowy.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz pracy przy tworzeniu innowacyjnego projektu.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.