kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Opinii Pacjenta

Firma: Medicover sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Opinii Pacjenta
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie oraz rozpatrywanie uwag, opinii, sugestii i reklamacji Pacjentów.
  • Koordynowanie procesu obsługi reklamacji zgłoszonych przez Pacjentów.
  • Współpraca z innymi Działami w celu rozstrzygnięcia i zamknięcia reklamacji.
  • Prowadzenie rozmów oraz korespondencji z Pacjentami.
  • Wypełnianie dokumentacji związanej z procesem reklamacyjnym.
  • Dbanie o terminowe rozpatrywanie spraw.
  • Archiwizowanie dokumentów.
Jesteś idealnym kandydatem/tką, jeżeli:
  • Posiadasz min. 1 rok doświadczenia związanego z obsługą klientów (mile widzialne w branży medycznej).
  • Znasz język angielski na poziomie min. B2 (w mowie i piśmie).
  • Jesteś osobą komunikatywną, otwartą, budujesz pozytywne relacje.
  • Preferujesz pracę zespołową.
  • Wyróżniasz się inicjatywą, odpowiedzialnością oraz skrupulatnością.
  • Potrafisz organizować swoją pracę oraz ustalać priorytety.
  • Dążysz do zrealizowania postawionych celów.
  • Odnajdujesz się w pracy z klientem i posiadasz tzw. „lekkie pióro”.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe).
  • Zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover.
  • Grupowe ubezpieczenie NNW.
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok".
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover.