kandydatów

Etat Zakupowiec - pracownik biurowy

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Zakupowiec - pracownik biurowy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/12322
OBOWIĄZKI:
- zakupy towarów - zapytania cenowe poprzedzające do dostawców - negocjacje cen zakupu towarów u dostawców krajowych i zagranicznych- realizacja zakupów towarów za ceny nie przekraczające ustalanych przez handlowców budżetów - składanie zamówień do dostawców i sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniami - uczestniczenie w spotkaniach z dostawcami- negocjacje warunków współpracy dostawy towarów - negocjowanie terminów dostaw - organizacja transportu towarów do magazynów firmowych i do klientów optymalizacja stawek z firmami transportowymi, kurierami, Urzędem Celnym, Agencjami Celnymi Optima - wystawianie wszelkich niezbędnych dokumentów magazynowych w systemie Optima - wystawianie faktur sprzedażowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Agent do spraw zakupów (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: włoski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zawodowe (logistyka), umiejętność nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kat. B, 6 miesięcy doświadczenia zawodowego, bardzo dobra znajomość języka angielskiego i włoskiego.Obowiązki:- zakupy towarów - zapytania cenowe poprzedzające do dostawców - negocjacje cen zakupu towarów u dostawców krajowych i zagranicznych- realizacja zakupów towarów za ceny nie przekraczające ustalanych przez handlowców budżetów - składanie zamówień do dostawców i sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniami - uczestniczenie w spotkaniach z dostawcami- negocjacje warunków współpracy dostawy towarów - negocjowanie terminów dostaw - organizacja transportu towarów do magazynów firmowych i do klientów optymalizacja stawek z firmami transportowymi, kurierami, Urzędem Celnym, Agencjami Celnymi Optima - wystawianie wszelkich niezbędnych dokumentów magazynowych w systemie Optima - wystawianie faktur sprzedażowych [Zgłoszenia: ksiegowosc@camco.pl, 668 204 645]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy