kandydatów

Etat Elektryk - Automatyk

Firma: Vinderen Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Vinderen Sp. z o.o. działa od ponad 15 lat na rynku branży budowlanej jako polski producent i dystrybutor płytek ceramicznych marki Ceramstic, bezpiecznych i ekologicznych nawierzchni gumowych Rubtiler , a także betonu architektonicznego Morgan & Möller.

POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

Elektryk - Automatyk

Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA:
  • Bieżący nadzór nad utrzymaniem ruchu w zakresie elektryki i automatyki;
  • Modyfikacja i projektowanie układów sterowania PLC i wizualizacji HMI;
  • Udział w odbiorach technicznych nowych maszyn i urządzeń;
  • Udział w projektach modernizacji i budowy maszyn;
  • Optymalizacja istniejących zautomatyzowanych procesów;
  • Opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji pod kątem zgodności m. in. z Dyrektywą maszynową;
  • Współpraca z innym działami w procesie rozwoju i wdrażania nowych wyrobów.
OCZEKIWANIA:
  • Posiadane uprawnienia elektryczne i z zakresu automatyki przemysłowej/ Posiadanie uprawnień SEP;
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych;
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej polskiej spółce;
  • Zarobki adekwatne do zajmowanego stanowiska pracy;
  • Stabilne wynagrodzenie oraz dobre warunki pracy;
  • Praca zespołowa w dobrej atmosferze;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.
Prosimy o załączenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).