kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży urządzeń dźwigowych

Firma: PROENSO Sp. z o.o. miejsce pracy: Piaseczno

Ogłoszenie numer: 5763036, z dnia 2021-10-07

PROENSO Sp. z o.o.

Kompleksowo zajmujemy się urządzeniami dźwigowymi (windami).

Projektujemy je, monitorujemy ich produkcję, instalujemy, a także serwisujemy.

Nasi klienci to firmy budowlane, instytucje państwowe, spółdzielnie mieszkaniowe, szpitale i przychodnie, ośrodki turystyczne , ośrodki komercyjne oraz centra handlowe. Naszą ofertę kierujemy również do osób indywidualnych.

Specjalista ds. sprzedaży urządzeń dźwigowych

Miejsce pracy: mazowieckie / Piaseczno

Opis stanowiska

  • kontakt z klientem od etapu pozyskania / ofertowania do rozpoczęcia budowy windy
  • realizacja wyceny, tworzenie i podpisywanie z klientem umów
  • prowadzenie efektywnych spotkań z klientami (biznesowymi, indywidualnymi, firmami współpracującymi)
  • doradztwo techniczne
  • realizacja planów sprzedażowych
  • wsparcie zespołu w realizowanych projektach
  • nadzór nad obiegiem dokumentów

Wymagania

  • umiejętność efektywnego i przyjaznego budowania relacji z klientami i współpracownikami
  • doświadczenie w pracy z klientem, z planami sprzedażowymi, samodzielnym pozyskiwaniem i obsługą klienta (preferowane doświadczenie w pozyskiwaniu przedsiębiorstw w branży budowlanej; optymalnie min. 1-2 lata)
  • posiadanie wiedzy technicznej (branża dźwigowa lub elektryczna)
  • prawo jazdy kat B
  • potrzebujemy: dobrej organizacji pracy, asertywności, samodzielności (szczególnie po okresie wdrożenia) i nastawienia na realizację celów

Oferujemy

  • umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy)
  • długotrwałą współpracę
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód do celów służbowych, komfortowo wyposażone biuro)
  • wsparcie wdrożeniowe w zadania realizowane na Twoim stanowisku
  • rozwój kompetencji miękkich i technicznych poprzez szkolenia wewnętrzne

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-10-2021
Wyświetleń: 131