kandydatów

Etat HR Generalist

Firma: Panek S.A. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5771205, z dnia 2021-10-08

Jesteśmy jedną z największych firm w branży krótko- i długoterminowego wynajmu samochodów osobowych i dostawczych na terenie naszego kraju. Działamy na rynku od 20 lat, w tym dodatkowo od ponad 3 lat świadczymy usługi związane ze współdzieleniem samochodów, a swoje usługi świadczymy także poza granicami Polski. W całym kraju zatrudniamy ponad 400 osób.

Poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

HR Generalist

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Obsługa kadrowo - płacowa pracowników Spółki (umowy o pracę, umowy zlecenia, kontrakty B2B), administrowanie dokumentacją personalną;
  • Przygotowywanie i weryfikacja prawidłowości naliczeń listy płac dla różnych form zatrudnienia (umowy o pracę, umowy zlecenie, kontrakty B2B);
  • Realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, GUS, PFRON, PPK;
  • Tworzenie i aktualizacja regulaminów, procedur w obszarze Payroll;
  • Analiza danych z zakresu kadr, płac oraz kosztów pracy - tworzenie raportów, sprawozdań i rekomendacji zmian w obszarach wymagających usprawnienia;
  • Optymalizowanie funkcji, procesów i działań w zakresie prawa pracy, polityki wynagrodzeń, controllingu personalnego w oparciu o najnowsze trendy;
  • Doradztwo i wsparcie dla Zarządu, menedżerów i pracowników w zakresie zagadnień kadrowo-płacowych;
  • Współpraca z Działem HR, Działem Księgowości innymi działami Spółki.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: księgowość, ekonomia, prawo pracy, ZZL);
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w obszarze kadr i płac w dużej organizacji;
  • Pełna samodzielność w obsłudze spraw kadrowo-płacowych (etap gotowości do przekazywania wiedzy w organizacji);
  • Doświadczenie w obsłudze systemów kadrowo-płacowych, mile widziana znajomość programu ENOVA;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów kodeksu pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, prawa cywilnego, dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość ustawy o podatku VAT;
  • Umiejętność analizowania i syntetyzowania dużych ilości danych oraz identyfikowania kluczowych trendów;
  • Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel;
  • Wysoko rozwiniętw zdolności interpersonalne, skuteczność i samodzielność w działaniu.

Oferujemy

  • Odpowiedzialną i stabilną pracę w firmie będącej liderem w swojej branży;
  • Dogodną lokalizację w nowoczesnym biurze blisko Centrum;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz dostęp do szkoleń;
  • Możliwość bezpłatnej nauki języków obcych;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zniżki pracownicze na usługi firmy – CarSharing).