kandydatów

Etat Specjalista ds. rekrutacji

Firma: Amperio sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się start-up'em w branży fotowoltaicznej. Działamy na rynku polskim, w niedalekiej przyszłości planujemy ekspansję na rynki europejskie. W skład naszego teamu wchodzą osoby z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych firmach i budowaniu własnych biznesów.

Poszukujemy osób chcących dołączyć do nowo powstałego start-up’u, w którym liczy się pasja, zaangażowanie i pomysłowość.

Specjalista ds. rekrutacji
Miejsce pracy: Warszawa
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub równoważne doświadczenie zawodowe;
  • Co najmniej rok doświadczenia związanego ze sprzedażą, marketingiem i zasobami ludzkimi;
  • Podstawowa wiedza na temat procesów pozyskiwania kandydatów;
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego (min. poziom C1);
  • Umiejętności prezentacji, komunikacji interpersonalnej, werbalnej i pisemnej;
  • Możliwość jednoczesnego zarządzania wieloma zadaniami/projektami i terminami;
  • Znajomość pakietu Microsoft Office.
  • Dobra organizacja pracy własnej i samodzielność
Obowiązki:
  • Redagowanie i publikowanie ogłoszeń, aktywność w mediach społecznościowych i branżowych, komunikacja z bazą kandydatów
  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych w tym: redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych, selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, feedback dla kandydatów, poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Selekcję CV oraz rozmowy rekrutacyjne z kandydatami
  • Koordynowanie całego procesu zatrudnienia (kompletowanie dokumentacji) oraz współpraca z działem Kadr i Płac
  • Efektywne zarządzanie bazą kandydatów
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku z ambitnym i doświadczonym zespołem profesjonalistów;
  • Markę, którą chcemy rozwijać razem z Tobą;
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
Zapraszamy!
Zespół Amperio