kandydatów

Etat Kierownik działu kadr

Firma: TNS Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

TNS Sp. z o. o. na rynku krajowym i europejskim istnieje od 1989 roku. Na rynku polskim jesteśmy liderem w zakresie produkcji wymienników ciepła i konstrukcji stalowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Kierownik działu kadr
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków
  • Przy osobistym udziale w wykonywaniu czynności kontrola oraz zapewnienie prawidłowej i terminowej obsługi kadrowo-płacowej dla około 400 pracowników
  • Zarządzanie rozproszonym kilkuosobowym zespołem specjalistów oraz procesami z obszaru kadr i płac
  • Nadzór nad zatrudnianiem obcokrajowców
  • Delegowanie pracowników za granicę w ramach A1 do krajów UE
  • Zapewnienie terminowego i poprawnego przygotowania sprawozdań
  • Współpraca i prowadzenie rozliczeń z instytucjami zewnętrznymi: US, GUS, ZUS, PFRON, kancelarie komornicze
  • Wsparcie Zarządu, kadry kierowniczej i pracowników w kwestiach związanych z prawem pracy
  • Sporządzanie raportów i analiz dotyczących danych kadrowych i płacowych na wewnętrzne potrzeby firmy
  • Współpraca z działem płac
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: zarządzanie HR
  • 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość zasad zatrudniania cudzoziemców i delegowania pracowników za granicę
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, obsługi programów kadrowo-płacowych (mile widziana Symfonia) oraz programu Płatnik
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej oraz organizowania pracy własnej i podległego zespołu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie komunikacji, budowania relacji i współpracy z pracownikami na każdym szczeblu organizacji
  • Umiejętności analityczne
  • Dokładność, terminowość i systematyczność
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dbamy o Twój rozwój i zapewniamy szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji
  • Pracę w proaktywnym i kreatywnym zespole ceniącym szczerość i dobrą atmosferę