kandydatów

Etat Kierownik / Manager sklepu

Firma: Dobry Majster Sp z o o miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5793663, z dnia 2021-10-13

Dobry Majster – sieć centrów serwisowych zajmujących się naprawą sprzętu i już ponad 15 lat cieszy swoich klientów i pomaga im ułatwiać życie. W ciągu tego czasu naprawiliśmy ponad 100 000 urządzeń, otworzyliśmy 5 oddziałów (z których 4 znajdują się na Ukrainie).

Mamy młody i aktywny zespół, dla którego w każdym obszarze pracy ważny jest duch zespołowy, profesjonalizm, dążenie do doskonałości i ambicja.

Kierownik / Manager sklepu

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Wymagania

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania centrum serwisowego
  • doświadczenie w zarządzaniu pracownikami sklepu lub działu
  • doświadczenie ze wskaźnikami biznesowymi oraz znajomość narzędzi wpływających na wzrost sprzedaży
  • pozytywne nastawienie do pracy ze standardami obsługi klienta w nowoczesnym, wielokanałowym środowisku
  • umiejętność zarządzania i motywowania pracowników
  • organizacja pracy na wysokim poziomie
  • umiejętność wyznaczania celów i zadań, identyfikowania wąskich gardeł w biznesie
  • otwartość na zmiany
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • optymizm życiowy

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość uczestniczenia w rozwoju sieci
  • ciekawe zadania zawodowe
  • pracować w przyjaznym środowisku
  • odpowiedzialne i ambitne zadania
  • atrakcyjny system motywacji w zależności od osiąganych wyników

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-10-2021
Wyświetleń: 129