kandydatów

Etat Menadżer ds. Floty Samochodowej

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Otwock

Ogłoszenie numer: 5800653, z dnia 2021-10-13

Klient portalu Praca.pl

Spółka w branży Spożywczej.

Menadżer ds. Floty Samochodowej

Miejsce pracy: mazowieckie / Otwock

Opis stanowiska

  • koordynowanie flotą ponad 200 aut osobowych,
  • nadzór nad stanem technicznym i sposobem wykorzystania floty samochodowej,
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami w zakresie floty samochodowej,
  • negocjowanie oraz opracowywanie umów z obszaru floty samochodowej,
  • analiza i optymalizacja kosztów floty samochodowej,
  • aktualizacja polityki samochodowej,
  • przygotowywanie regulacji wewnętrznych zapewniających realizację zadań,
  • przygotowywanie budżetów dotyczących floty samochodowej.

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w administracji flotą samochodową – warunek konieczny,
  • prawo jazdy kat. B,
  • ważna książeczka SANEPID lub chęć jej wyrobienia,
  • rzetelne podejście do powierzonych obowiązków,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość pakietu Microsoft Office.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji, doświadczenia i osiąganych wyników,
  • możliwość rozwoju w dynamicznej i nowoczesnej firmie,
  • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia,
  • pakiet socjalny w postaci: paczek świątecznych, kart MultiSport, nagród jubileuszowych.