kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. E-commerce

Firma: T-Mobile Polska S.A. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista / Specjalistka ds. E-commerce
Warszawa
Czego możesz się
spodziewać?

Interesujesz się Digital Experience? Chcesz rozwijać umiejętności UX? Rozumiesz potrzeby Klienta, potrafisz je zdefiniować i zaadresować? Być może jesteś ASem, którego szukamy! Dołącz do zespołu praującego w modelu Agile/Scrum, który zajmuje się ofertą na karty. Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy i twórz razem z nami #MagentaTeam!
Zadania, które
na Ciebie czekają:
  • Wsparcie zespołu w rozwoju serwisów internetowych i aplikacji mobilnych.
  • Przygotowywanie materiałów reklamowych (bannery, LP) we współpracy z agencjami kreatywnymi.
  • Dbanie o spójność komunikacji wizualnej.
  • Projektowanie, optymalizacja i analiza customer journey we współpracy z UX designerem.
  • Wsparcie w przeprowadzaniu testów A/B, analizie danych i wyciąganiu wniosków.
  • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań dotyczących funkcjonalności serwisu internetowego, wpływających na sprzedaż.
  • Wsparcie zespołu w realizacji planów sprzedażowych
  • Współpraca z innymi zespołami m.in. Marketing, Digital Media, Call Center, Sprzedaż.
W realizacji
zadań
pomoże Ci:
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w obszarze digital.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Umiejętność projektowania i wytwarzania materiałów reklamowych (bannery, LP)
  • Zainteresowanie branżą e-commerce oraz tematyką UX/UI.
  • Terminowość w zakresie powierzonych zadań oraz samodzielność
  • Umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie
  • Zmysł estetyczny, kreatywność, chęć rozwoju, innowacyjność

Mile widziane:

  • Znajomość programów Sketch / Adobe XD / Figma
  • Znajomość HTML,CSS
  • Praca na web CMS
  • Znajomość Jira, Confluence oraz MS Office (PowerPoint, MS Excel)
Oferujemy:
  • Możliwość współpracy zdalnej
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach
  • Bezpłatne miejsce parkongowe
  • Długofalowa współpraca w oparciu o kontrakt B2B
  • Dostęp do pakietów sportowych po preferencyjnych cenach
  • i wiele innych...