kandydatów

Etat Specjalista (nr wzl.110.19.2021/wko-dko)

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista (nr wzl.110.19.2021/wko-dko)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/12642
OBOWIĄZKI:
- współpraca z przydzielonymi Organami Technicznymi w zakresie działań normalizacyjnych:a) obsługa organizacyjna działalności Organów Technicznychb)nadzór nad przestrzeganiem zasad normalizacji dobrowolnej w Organach Technicznychc) organizowanie prac Organów Technicznych w ramach współpracy z europejskimi i międzynarodowymi organizacjami normalizacyjnymid) udzielanie informacji o działalności normalizacyjnej z zakresu Organów Technicznyche) praca w systemie informatycznym Polski Zasób Normalizacyjny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali specjaliści do spraw zarządzania i organizacji (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne
Uprawnienia: Pakiet MS Office
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Wymagane:1. wykształcenie średniego,2. doświadczenie w pracy przy wykształceniu średnim na stanowisko Specjalista - 4 lata, przy wykształceniu wyższym na stanowisko Specjalista - 2 lata,3. ogólna wiedza o normalizacji,4. dobra znajomość języka angielskiego,5. dobra obsługa aplikacji pakietu MS Office: w szczególności Word, Excel,6. sporządzanie raportów w oparciu o Excel,7. dobra organizacja pracy i terminowego realizowania zadań, umiejętności pracy w zespoleMile widziane:1. analiza dużej ilości danych, wizualizacja danych, budowanie efektywnych raportów,2. bardzo dobra znajomość języka angielskiego,3. biegła obsługa aplikacji pakietu MS Office: w szczególności Word, Excel, Power Point,biegłe wyszukiwanie danych w Internecie,4. analiza danych w oparciu o samodzielnie budowane raporty Excel, SAP, Crystal Reports,5. szkolenia dotyczące metod analizy i wizualizacji danych,6. asertywna komunikacja, inicjowanie nowych rozwiązań, dążenie do rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.Obowiązki:Realizacja powołań/odwołań członków Organów Technicznych, osób funkcyjnych, zmian danych członków OT i ich reprezentantów, w tym sprawdzanie poprawności wniosków i wprowadzanie danych do Polskiego Zasobu Normalizacyjnego (PZN), prowadzenie korespondencji wyjaśniające z podmiotami; Prowadzenie Listy wykonawców prac normalizacyjnych, w tym sprawdzanie poprawności zgłoszeń, wprowadzanie do PZN, archiwizacja dokumentacji;Udział w pracach sprawozdawczych dotyczących koordynacji i planowania prac merytorycznych i organizacyjnych prowadzonych przez WKO.Pełna treść oferty i wymagane dokumenty: https://www.pkn.pl/o-pkn/praca-i-praktyki-w-pkn[Bliższe informacje i zgłoszenie: 22 556 76 59, praca@pkn.pl; wymagane dokumenty prosimy przesyłać w wersji papierowej lub elektronicznej zgodnie z instrukcją umieszczoną w ogłoszeniu na naszej stronie https://www.pkn.pl/o-pkn/praca-i-praktyki-w-pkn]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy