Etat Technolog - programista, ustawiacz automatów tokarskich cnc

Firma: PPHU EWA miejsce pracy: Pionki

Ogłoszenie numer: 5804253, z dnia 2021-10-13

PPHU EWA

O firmie:

Specjalizujemy się w produkcji oraz usługach w zakresie obróbki skrawaniem wyrobów metalowych dla wielu gałęzi przemysłu. Nasza produkcja opiera się na nowoczesnych technologiach, wykonywana jest na wieloosiowych obrabiarkach sterowanych numerycznie (CNC) przy zastosowaniu narzędzi renomowanych światowych producentów.

Technolog - programista, ustawiacz automatów tokarskich cnc

Miejsce pracy: mazowieckie / Pionki

Opis stanowiska

Zatrudnimy osobę na stanowisku technologa-programisty, ustawiacza automatów tokarskich cnc na obrabiarkach ze sterowaniem Fanuc, Mitsubishi, Siemens

Wymagania

Oczekiwania od kandydatów / kandydatek:

  • doświadczenie zawodowe
  • staż pracy na stanowisku operatora
  • znajomość zagadnień obróbki skrawaniem
  • znajomość ustawiania, programowania i obsługi obrabiarek CNC
  • umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • rzetelność i sumienność
  • brak nałogów

Oferujemy

Kandydatom / kandydatkom oferujemy:

  • rozwój zawodowy
  • stabilną pracę w miłej atmosferze,
  • możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów stosowanych w przemyśle
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-10-2021
Wyświetleń: 126