kandydatów

Etat Specjalista ds. finansowo-księgowych

Firma: AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5810022, z dnia 2021-10-14

AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o.

AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o.

Obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. finansowo-księgowych

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: Specjalista ds. finansowo-księgowych – Warszawa

Opis stanowiska

  • realizacja zadań z zakresu prowadzenia księgowości Wspólnot Mieszkaniowych będących w administrowaniu Oddziału Terenowego Mazowieckiego,
  • prowadzenie kompleksowej ewidencji rozliczeń wspólnot mieszkaniowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych wspólnot mieszkaniowych wraz z przygotowaniem planu gospodarczego,
  • ścisła współpracy z administratorami nieruchomości,
  • prowadzenie ewidencji właścicieli,
  • prowadzenie rozliczeń z tytułu CIT, VAT, ZUS oraz przygotowywanie deklaracji podatkowych, sprawozdań
  • i raportów,
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
  • uzgadnianie i wyjaśnianie niezgodności sald kont analitycznych i syntetycznych kontrahentów i właścicieli,
  • rozliczanie mediów indywidualnych, wprowadzanie i uaktualnianie stanów liczników mediów,
  • naliczanie i rozliczanie zaliczek eksploatacyjnych mediów i funduszy inwestycyjno-remontowych,
  • ewidencjonowanie dokumentów księgowych wspólnot mieszkaniowych (wyciągi bankowe, faktury zakupu, sprzedaży, polecenia księgowania, noty księgowe),
  • rozliczanie realizacji umów/zleceń na usługi/roboty budowlane świadczone na rzecz Wspólnot Mieszkaniowych.

Wymagania

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości wspólnot mieszkaniowych,
  • znajomość zasad rozliczeń mediów,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność w wypełnianiu powierzonych zadań.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
  • szkolenia zawodowe,
  • pakiet medyczny dla pracownika oraz możliwość nabycia pakietu dla rodziny na atrakcyjnych warunkach,
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • pakiet socjalny.